Udostępnij
Skomentuj

Nowość od Dreame!

Poznaj nowy odkurzacz pionowy od Dreame! Siła czystości w Twoich rękach dzięki Dreame Z10 Station.

Dreame Z10 Station: rewolucyjny odkurzacz do nowoczesnego domu

Poznajcie nowy produkt od Dreame - Z10 Station. To nie tylko bezprzewodowy odkurzacz pionowy, ale prawdziwa innowacja w dziedzinie sprzątania. Pozwól nam opowiedzieć o tym, jak nowy Dreame Z10 Station zmienia zasady gry w utrzymaniu czystości.

Automatyczna stacja opróżniania: higiena i wygoda

Rozpocznijmy od praktycznie funkcji – automatycznej stacji opróżniania. To nie tylko wygodne, ale także higieniczne rozwiązanie, które pozwoli Ci uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Zbiornik na kurz o pojemności 2.5 litra pozwoli przechowywać nieczystości przez około 90 dni.

Skuteczność, która rzuca wyzwanie kurzowi i sierści

Wysoka moc ssania na poziomie 20 000 Pa i bezszczotkowy silnik pracujący z prędkością 108000 rpm to gwarancja skuteczności pracy. Dreame Z10 Station to nie tylko odkurzacz, ale też sprzymierzeniec w walce z kurzem, włosami i sierścią. Po jednym naładowaniu, które trwa zaledwie 3.5 godziny, zyskujesz aż 65 minut automatycznego sprzątania.

Uniwersalna szczotka z podświetleniem LED: Odkurzaj precyzyjnie nawet w trudno dostępnych miejscach

Jednak to nie koniec innowacji. Uniwersalna szczotka do podłóg, wyposażona w podświetlenie LED, sprawi, że odkurzanie stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki szerokiemu kątowi oświetlenia, nawet najtrudniej dostępne miejsca, takie jak przestrzenie pod łóżkiem czy sofą, staną się łatwe do odkurzenia.

Dodatkowe szczotki: Dreame Z10 Station

Dodatkowe szczotki, takie jak miękka szczotka do kurzu czy szczotka 2w1, dają użytkownikowi nieograniczone możliwości w sprzątaniu każdego zakamarka. Odkurzacz może również pełnić funkcję odkurzacza ręcznego, co sprawia, że jest wszechstronnym narzędziem do codziennego sprzątania.

Ekran dotykowy: Intuicyjne monitorowanie statusu odkurzacza

Ważne informacje są teraz zasięgu Twojego wzroku dzięki zastosowanemu w Dreame Z10 Station ekranu dotykowego. To nowoczesne rozwiązanie pozwala na śledzenie stanu naładowania akumulatora, statusu czyszczenia i stopnia zanieczyszczenia powierzchni w czasie rzeczywistym.

Skuteczny system filtracji: ochrona na poziomie 99.9%

Jeśli zastanawiasz się, czy Dreame Z10 Station jest odpowiedni dla alergików, możemy potwierdzić, że tak. Dzięki 5-stopniowemu systemowi filtracji, odkurzacz skutecznie zatrzymuje nawet najmniejsze cząsteczki kurzu, eliminując ryzyko wtórnego zanieczyszczenia powietrza. Jego efektywność sięga aż 99.9%, co czyni go doskonałym pomocnikiem w walce z alergenami.

Podsumowanie

Dreame Z10 Station nie tylko odkurza, ale również wyznacza standardy sprzątania. To więcej niż tylko odkurzacz – to inteligentne narzędzie do utrzymania czystości w całym Twoim domu, które sprawi, że codzienne sprzątanie stanie się prostsze, bardziej efektywne i przyjemne.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 07:23
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.