Udostępnij
Skomentuj

Nowoczesne odkurzacze Electrolux – ułatw sobie domowe obowiązki!

Innowacyjne odkurzacze marki Electrolux pomogą Ci szybko i efektywnie uporać się z porządkowaniem Twojego domu!

Nowoczesne odkurzacze Electrolux – zadbaj o dom i swój komfort

Przeciętnie każdy z nas odkurza swoje mieszkanie raz w tygodniu. Ta czynność sprzyja nie tylko estetycznemu wyglądowi domu, ale także zdecydowanie wpływa na samopoczucie, szczególnie alergików. Niektórzy jednak nie są fanami tej czynności, narzekając przy tym na uciążliwość tej pracy. 

Otóż wcale nie musi tak być – o ile zaopatrzysz się w nowoczesny sprzęt, który proponuje Ci marka Electrolux. Obecnie, najnowsze modele wyposażone zostały w szereg funkcji, które mają na celu zadbanie o Twój komfort oraz efektywną pracę urządzenia. Przy tym, dzięki szerokiemu wyborowi modeli możesz kupić dokładnie taki odkurzacz, jaki spełni Twoje oczekiwania.

 

Odkurzacze tradycyjne

Odkurzacze tradycyjne to sprzęty o prostej budowie oraz bardzo łatwej, intuicyjnej obsłudze. Przy tym są bardzo trwałe i pomogą Ci sprawnie odkurzyć nawet spore powierzchnie. Na jakie modele warto się zdecydować?

  • Odkurzacz Electrolux PD82-8DB Pure D8.2 – wielkim atutem tego modelu jest jego wysoka wydajność oraz wyjątkowo cicha praca. Ponadto to urządzenie wykrywa rodzaj podłoża i samo dostosowuje do niego swoją moc.
  • Odkurzacz Electrolux EasyGo EEG43WR – to odkurzacz workowy, który posiada większą niż tradycyjnie przestrzeń na gromadzenie zabrudzeń. Dzięki temu nie będziesz musiał często zmieniać worków. Ponadto nie zaskoczy Cię nagła potrzeba wymiany takowego akcesorium – ten model posiada specjalny wskaźnik zapełnienia.
  • Odkurzacz Electrolux EC41-4T – to energooszczędny i wyjątkowo szczelny bezworkowy model, który wyposażony jest w 4-stopniowy układ filtracji. Jest bardzo wydajny, dlatego przy jednym przejechaniu po podłodze zbierze zdecydowanie więcej zanieczyszczeń.
  • Odkurzacz Electrolux Ease C2 ECC21-2IW – to urządzenie bezworkowe i z tego powodu, jego dużą zaletą są względy ekonomiczne. Używając takiego sprzętu, znacznie zaoszczędzisz na workach! Ponadto jego przewód jest wyjątkowo długi, dlatego z łatwością możesz cieszyć się swobodną pracą nawet w zasięgu 7 metrów.

 

Odkurzacze pionowe

Odkurzacze pionowe zazwyczaj są zdecydowanie lżejsze, mniejsze i bardziej poręczne, niż ich klasyczne odpowiedniki. Jakie modele są warte Twojej uwagi?

  • Odkurzacz pionowy Electrolux Well Q6 WQ61-42GG – to bezprzewodowe, poręczne urządzenie, które zachwyci Cię swoją precyzją. Ten produkt charakteryzuje się wyjątkowo ergonomiczną budową, dzięki czemu nawet codzienne porządki będą bardzo komfortowe.
  • Odkurzacz pionowy Electrolux Well Q7 WQ71-P50IB – dużą zaletą tego poręcznego sprzętu jest jego wysoka wydajność. Jest w stanie pracować w trybie minimalnym do 50 min. To niezawodny produkt, który wyposażony jest w aż 5-stopniowy system filtracji.
  • Odkurzacz pionowy Electrolux Allergy UV Pure Q9 PQ92-ALGS – to bardzo wydajny model odkurzacza, który w trybie eco może pracować nawet do 55 min. Zachwyca nie tylko swoją skutecznością i funkcjonalnością, ale także niebanalnym designem. To urządzenie wyposażone w specjalną technologię, która sama czyści szczotkę – już nigdy więcej nie będziesz musiał sam sięgać, by wyciągać z niej sierść, czy włosy. 
Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 07:52
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.