Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Niezawodni pomocnicy w sprzątaniu!

Firma Dreame posiada szeroką ofertę odkurzaczy pionowych oraz robotów sprzątających, charakteryzujących się różnymi parametrami. Przyjrzyj im się bliżej i wybierz coś dla siebie lub dla bliskiej osoby!

Dokładne sprzątanie z odkurzaczami pionowymi Dreame:  

  • Dreame H12 to wszechstronny odkurzacz pionowy, który oprócz skutecznego odkurzania oferuje także funkcję mycia. Dzięki dwóm zbiornikom na wodę - jednemu na czystą, a drugiemu na brudną masz pewność, że Twoja podłoga pozostanie zawsze lśniąco czysta. Urządzenie oferuje także dwa tryby pracy:  auto, idealnie sprawdzający się na co dzień oraz suction eliminujący rozlane płyny bez mopowania.
  • Dreame H11 Max dzięki mechanizmowi szczotkowania, który wykonuje aż 560 obrotów na minutę, odkurzanie i mycie podłogi w jednym czasie staje się łatwe i wygodne. Ta funkcja jest szczególnie przydatna w łazience, kuchni czy na balkonie, gdzie zwykle występuje większe zanieczyszczenie. Dzięki pojemnemu akumulatorowi, można cieszyć się aż 36 minutami pracy na jednym naładowaniu, a intuicyjny wyświetlacz LED dostarcza niezbędnych informacji podczas korzystania z urządzenia. Ponadto odkurzacz Dreame H11 Max posiada duży zbiornik na wodę o pojemności 900 ml, co wystarczy na posprzątanie obszaru o powierzchni nawet 200 m².
  • Dreame T20 to praktyczny i lekki odkurzacz bezprzewodowy, który został zainspirowany technologią stosowaną w lotnictwie, aby zapewnić najwyższą moc czyszczenia w różnych miejscach - w domu, samochodzie czy gdziekolwiek jej potrzebujesz. Inteligentny tryb automatyczny Dreame T20 dostosowuje moc ssania do różnych rodzajów podłóg, co gwarantuje dokładne odkurzanie w całym domu, jednocześnie oszczędzając czas pracy akumulatora. Dzięki 5-stopniowemu systemowu filtracji urządzenie skutecznie wychwytuje nawet 99,97% cząstek o wielkości do 0,3 mikrona, zapewniając czyste i świeże powietrze, przy każdym użyciu.

 

Sprzątaj wygodnie z robotami Dreame: 

  • Dreame L10s Ultra to zaawansowany robot sprzątający, który oferuje efektywne i inteligentne odkurzanie i mopowanie Twojego domu. Wyposażony w zaawansowane czujniki i mapowanie laserowe, potrafi precyzyjnie nawigować po pomieszczeniach, unikając przeszkód i zbierając nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia. Wchodząca w skład zestawu stacja umożliwia nie tylko jego ładowanie, ale też opróżnianie pojemnika na kurz, uzupełnianie wody i środka czyszczącego w zbiorniku, a także mycie i suszenie nakładek mopujących.
  • Dreame D9 to nowoczesny robot sprzątający, który oferuje zaawansowane funkcje i doskonałą wydajność. Wyposażony w system nawigacji laserowej LDS, skutecznie skanuje i mapuje pomieszczenia, zapewniając precyzyjne i efektywne sprzątanie. Dzięki inteligentnym czujnikom unika przeszkód i zapewnia dokładne czyszczenie zarówno na twardych podłogach, jak i dywanach. Zbiornik na wodę o pojemności 270 ml pozwala umyć powierzchnię do 200 m².
  • Dreame Bot W10 dzięki dwóm obracającym się nakładkom oraz dużej sile ssania wynoszącej aż 4000 Pa, gwarantuje pełen porządek w Twoim domu. Ten niezawodny robot doskonale radzi sobie z brudem i trudnymi plamami. Nakładki mopujące, które wywierają siłę nacisku 10 N i obracają się nawet 180 razy na minutę, zapewniają precyzyjne czyszczenie, a trzy tryby pracy umożliwiają idealne dostosowanie robota do Twoich potrzeb. Nie musisz również tracić czasu na czyszczenie samego robota - zestaw zawiera stację dokującą, która automatycznie zajmie się tą czynnością. Po zakończeniu pracy i powrocie do stacji, nakładki zostaną wypłukane i wysuszone gorącym powietrzem, zapewniając nie tylko czystość robota i gotowość do następnego sprzątania, ale również eliminując ryzyko powstawania pleśni i rozprzestrzeniania się bakterii.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 16:43
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.