Udostępnij
Skomentuj

Nawet 5 lat gwarancji!

Drukuj bez zmartwień przez lata! Kup drukarkę Brother objętą promocją, zarejestruj urządzenie na stronie producenta i odbierz 5 lat gwarancji.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Kup objęte promocją urządzenie Brother w terminie 01.04.2024 - 30.06.2024.
step-mark-icon 2
Wejdź na stronę organizatora promocji, wypełnij formularz zgłoszeniowy i zarejestruj swój zakup.
step-mark-icon 3
Poczekaj na zweryfikowanie zgłoszenia.
step-mark-icon 4
Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz rozszerzoną gwarancję na zakupiony produkt Brother.

Uwaga!

Promocja nie obejmuje produktów marketplace. Promocja trwa od 01.04.2024 do 30.06.2024 lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora promocji.

Promocja Brother: 5 lat gwarancji na wybrane drukarki

Wraz z nadejściem kwietnia, firma Brother ogłasza ekscytującą promocję skierowaną do klientów końcowych. Od 1 kwietnia do 30 czerwca 2024, każdy kto zarejestruje zakupione urządzenie Brother objęte promocją, otrzyma atrakcyjną korzyść – 5 lat gwarancji!

Zasady promocji

Aby skorzystać z tej unikalnej promocji, klienci muszą zarejestrować jedno z wybranych urządzeń Brother na specjalnie przygotowanej stronie internetowej. Jest to niezwykle prosty proces, który umożliwia klientom uzyskanie 5 lat gwarancji na zakupiony produkt.

Produkty objęte promocją

Promocja dotyczy kilku wybranych modeli urządzeń Brother, które zapewniają nie tylko doskonałą jakość wydruku, ale także wyjątkową trwałość i niezawodność. Wybierz drukarkę, która spełni Twoje oczekiwania:

Te modele zostały wybrane ze względu na swoje zaawansowane funkcje, wydajność oraz niezawodność. Teraz, dzięki promocji, klienci mogą cieszyć się 5 letnią gwarancją, co zapewni im jeszcze większy spokój i pewność w użytkowaniu swojego urządzenia.

Nie przegap tej okazji!

Promocja Brother to doskonała okazja dla wszystkich, którzy szukają wysokiej jakości urządzeń drukujących, które są nie tylko funkcjonalne, ale także gwarantują długotrwałe użytkowanie. Aż 5 lat gwarancji to niezwykła korzyść, która czyni tę ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Nie przegap okazji – zarejestruj swój produkt Brother już dziś i ciesz się spokojem na lata!

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 04:36
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.