Udostępnij
Skomentuj

Napisz list do Mikołaja z LEGO®!

Wszystkie dzieci uwielbiają pisać list do Świętego Mikołaja. W te święta wszystkie pociechy mogą go napisać wspólnie z LEGO® i dodatkowo ozdobić!

Magiczny list do Świętego Mikołaja od LEGO® – świąteczna tradycja dla małych konstruktorów!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a firma LEGO® postanowiła uczynić ten czas jeszcze bardziej magicznym dla najmłodszych fanów klocków. W duchu radości, kreatywności i niepowtarzalnej atmosfery Bożego Narodzenia, LEGO® przygotowało specjalny szablon listu do Świętego Mikołaja, który sprawi, że oczekiwania dzieci na prezent pod choinką staną się jeszcze bardziej ekscytujące.

Pobierz, wypełnij, ozdób – Twój list do Świętego Mikołaja od LEGO®

Pobierz specjalny wzór listu do Świętego Mikołaja. Rodzice mogą łatwo pobrać ten uroczy szablon, wydrukować go i przekazać swoim dzieciom do uzupełnienia. List ten nie tylko zachęca najmłodszych do wyrażenia swoich największych marzeń świątecznych, ale także zapewnia przestrzeń na opisanie, dlaczego właśnie te konkretne prezenty są dla nich tak ważne.

Rozwijaj kreatywność z LEGO®

Ale to nie koniec świątecznych niespodzianek! Na drugiej stronie szablonu listu do Świętego Mikołaja znajdują się unikalne naklejki LEGO®, które pozwolą małym konstruktorom jeszcze bardziej spersonalizować swój list. Kolorowe klocki, postacie z ulubionych serii LEGO® czy Świąteczne akcenty to tylko niektóre z opcji, którymi dzieci mogą ozdabiać swoje pisemko, nadając mu niepowtarzalnego charakteru.

Dlaczego warto?

  • Rozwijanie kreatywności: Inicjatywa LEGO® zachęca dzieci do wyrażania swoich marzeń w kreatywny sposób, wspierając rozwijanie wyobraźni i zdolności artystycznych.
  • Świąteczna tradycja: List do Świętego Mikołaja to tradycja, która sprawia dzieciom wiele radości. LEGO® dodaje do tego jeszcze nutkę zabawy i oryginalności.
  • Rodzinna aktywność: Wypełnianie listu i ozdabianie go naklejkami to doskonała okazja do spędzenia czasu w rodzinnym gronie, dzieląc się oczekiwaniami i radością z nadchodzących świąt.

Jak skorzystać?

  1. Pobierz specjalny szablon listu do Świętego Mikołaja.
  2. Wydrukuj pobrany list
  3. Razem z dzieckiem wypełnijcie list, opisując, co najbardziej sprawiłoby mu radość
  4. Ozdabiaj list naklejkami LEGO®, aby nadać mu niepowtarzalny wygląd.
  5. Gotowy list można umieścić w specjalnym miejscu, skąd Mikołaj bez trudu go znajdzie.

Podsumowanie

Dzięki inicjatywie LEGO® święta stają się jeszcze bardziej magiczne. List do Świętego Mikołaja to nie tylko prośba o upominki, ale także okazja do kreatywnej zabawy i budowania świątecznych wspomnień. Przygotujcie się na uśmiechy i pełne radości chwile wraz z LEGO® w tym wyjątkowym okresie!

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 06:06
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.