Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Napełnij i drukuj! Sprawdź możliwości Brother DCP-T426W

Chcesz zacząć oszczędzać na druku? Szukasz ekologicznych i zrównoważonych rozwiązań w codziennej pracy? Brother przychodzi z pomocą!

Urządzenia wielofunkcyjnego Brother DCPT426W

DCP-T426W to kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne, oferujące funkcje drukowania, kopiowania i skanowania. Poza podstawowymi funkcjami, model ten umożliwia drukowanie bezprzewodowe, a dzięki systemowi zbiorników do samodzielnego napełniania atramentem jest ekonomiczne w użytkowaniu. Prosty system zbiorników z atramentem umożliwiający obniżenie kosztów druku.

System szybkiego i łatwego napełniania zbiorników z atramentem firmy Brother pozwala na drukowanie dużych ilości dokumentów (do 7500 stron*) jednocześnie zmniejszając jednostkowy koszt wydruku pojedynczej strony. W zestawie z urządzeniem DCP-T426W znajduje się zestaw 4 kolorów atramentów, dzięki któremu szybciej rozpoczniesz drukowanie i będziesz mógł to robić dłużej.

DCP-T426W to nie tylko drukarka. Urządzenie posiada wiele funkcji, które sprawią, że realizowanie codziennych czynności staje się nieco łatwiejsze. Dzięki wbudowanym funkcjom kopiowania i skanowania wszystkie niezbędne zadania wykonasz w jednym miejscu. Ponadto urządzenie wyróżnia się kompaktową konstrukcją, dzięki czemu łatwo zmieści się w ciasnej przestrzeni biurowej.

Urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-T426W

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 06:45
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.