Udostępnij
Skomentuj

Najnowsze karty sieciowe WiFi 6.

Poznaj dwie najnowsze kart sieciowe od TP-Link, które dzięki technologii WiFi 6 pozwalają uzyskać prędkość transmisji nawet do 1800 Mb/s.

Nowe karty sieciowe w standardzie WiFi 6.

TP-Link, renomowany producent sprzętu sieciowego, wprowadza na rynek dwie nowe karty sieciowe, które umożliwiają osiągnięcie prędkości transmisji WiFi do 1800 Mb/s w standardzie WiFi 6. Nowe urządzenia, Archer TX20E oraz Archer TX20U, zapewniają szybką i stabilną łączność sieciową, zwiększając wydajność oraz komfort użytkowania.

Archer TX20E: wydajność dla komputerów stacjonarnych

Archer TX20E to karta sieciowa wyposażona w złącze PCI Express, dedykowana głównie do komputerów stacjonarnych. Zapewnia ona łączną przepustowość do 1800 Mb/s, dzięki dwóm pasmom transmisji: do 574 Mb/s w paśmie 2.4 GHz oraz do 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz. Dzięki zgodności z technologią WiFi 6, użytkownicy mogą cieszyć się płynnym korzystaniem z gier sieciowych, rozmów VoIP czy wideokonferencji.

Warto zauważyć, że Archer TX20E posiada także moduł Bluetooth 5.2, co umożliwia podłączenie różnorodnych akcesoriów, takich jak klawiatury, słuchawki czy pady. Mocne anteny zewnętrzne zapewniają stabilne połączenie oraz szeroki zasięg, co jest szczególnie istotne dla użytkowników poszukujących wydajnego rozwiązania sieciowego.

Archer TX20U: elegancja i funkcjonalność w kompaktowym rozmiarze

Archer TX20U to kompaktowa karta sieciowa na USB, idealna zarówno dla komputerów stacjonarnych, jak i laptopów. Dzięki matowej obudowie oraz ergonomicznej konstrukcji, jest wygodna w użytkowaniu i łatwa do przenoszenia. Otwory chłodzące gwarantują stabilną pracę nawet przy intensywnym obciążeniu, co sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie dla osób wymagających.

Podobnie jak Archer TX20E, ta karta oferuje łączną przepustowość do 1800 Mb/s, zapewniając wysoką wydajność sieciową. Dzięki zastosowaniu złącza USB 3.0, użytkownicy mogą być pewni, że protokół USB nie będzie ograniczeniem w przypadku korzystania z karty.

Łatwa konfiguracja i kompatybilność

Konfiguracja nowych kart sieciowych TP-Link jest niezwykle prosta. Wystarczy podłączyć kartę do komputera, a system operacyjny automatycznie zainstaluje niezbędne sterowniki. Urządzenia są kompatybilne z systemami Windows 10/11, co sprawia, że są one gotowe do pracy natychmiast po podłączeniu.

Podsumowanie

Wprowadzenie na rynek nowych kart sieciowych przez TP-Link oznacza kolejny krok w ewolucji technologii sieciowej, zapewniając użytkownikom nie tylko wyższą prędkość transmisji, ale również nowe standardy wygody i funkcjonalności. Archer TX20E oraz Archer TX20U to doskonałe rozwiązania dla osób poszukujących szybkiego i niezawodnego połączenia sieciowego, zarówno w domu, jak i w biurze. Przekonaj się sam!

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 15:57
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.