Udostępnij
Skomentuj

Najlepsza droga do zwycięstwa? Genesis Thor 230 TKL

Zapewnij sobie zwycięstwo dzięki Genesis Thor 230 TKL - klawiaturze dla prawdziwych mistrzów!

Genesis Thor 230 TKL Wireless Outemu Panda (NKG-2107)

Pierwsza wersja klawiatury Genesis Thor 230 TKL, oznaczona jako NKG-2107, jest bezprzewodową opcją, co czyni ją atrakcyjną dla tych, którzy cenią sobie swobodę ruchu i czyste stanowisko pracy bez zbędnych kabli. Wyposażona w przełączniki Outemu Panda, ta klawiatura oferuje responsywność i trwałość, które są kluczowe podczas intensywnych sesji grania.

Cechy:

  1. Bezprzewodowa wygoda: Dzięki technologii bezprzewodowej możesz zapomnieć o uciążliwych kablach, co umożliwia swobodniejsze korzystanie z klawiatury i eliminuje bałagan na Twoim biurku.

  2. Outemu Panda Switches: Przełączniki Outemu Panda są znane z doskonałej responsywności i trwałości, co sprawia, że są idealne dla graczy, którzy wymagają szybkich i precyzyjnych reakcji.

  3. Kompaktowy design: Thor 230 TKL ma kompaktowy układ, co oznacza, że zajmuje mniej miejsca na Twoim biurku, jednocześnie zachowując pełny zestaw klawiszy potrzebny do gier.

  4. Podświetlenie RGB: Personalizuj swoje doświadczenie gamingowe dzięki wielokolorowemu podświetleniu RGB, które można dostosować do własnych preferencji.

Genesis Thor 230 TKL Outemu Panda (NKG-2163)

Druga wersja klawiatury Genesis Thor 230 TKL, oznaczona jako NKG-2163, oferuje tę samą wydajność co jej bezprzewodowy odpowiednik, ale z opcją podłączenia przewodowego. Jest to idealna opcja dla tych, którzy wolą tradycyjne połączenie przewodowe ze względu na stabilność i niezawodność.

Cechy:

  1. Stabilne połączenie: Pomimo że NKG-2163 nie oferuje bezprzewodowej funkcji, stabilne połączenie przewodowe eliminuje obawy związane z łącznością i opóźnieniami, co jest kluczowe dla wymagających graczy.

  2. Outemu Panda Switches: Podobnie jak w wersji bezprzewodowej, klawiatura NKG-2163 jest wyposażona w przełączniki Outemu Panda, które gwarantują szybką i precyzyjną reakcję podczas gry.

  3. Kompaktowy design: Tak jak wersja bezprzewodowa, ta klawiatura ma kompaktowy układ, co sprawia, że jest idealna dla graczy, którzy cenią sobie oszczędność miejsca na biurku.

  4. Podświetlenie RGB: Również wersja NKG-2163 posiada wielokolorowe podświetlenie RGB, które można dostosować do indywidualnych preferencji użytkownika.

Wybór należy do Ciebie!

Wybór między Genesis Thor 230 TKL Wireless Outemu Panda (NKG-2107) a Genesis Thor 230 TKL Outemu Panda (NKG-2163) zależy głównie od Twoich osobistych preferencji i potrzeb. Jeśli cenisz sobie swobodę ruchu i chcesz uniknąć bałaganu związanego z kablami, opcja bezprzewodowa może być dla Ciebie najlepszym wyborem. Natomiast jeśli stabilność i niezawodność połączenia są dla Ciebie priorytetem, wersja przewodowa może lepiej odpowiadać Twoim potrzebom. Oba modele oferują wysoką jakość wykonania, responsywność i wydajność, które są kluczowe podczas długich sesji grania. W końcu, to Twoje preferencje i styl życia będą decydować, która z tych klawiatur najlepiej sprawdzi się dla Ciebie.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 11:33
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.