Udostępnij
Skomentuj

Moc komputera stacjonarnego w przenośnej formie

Odkryj możliwości HP Victus 15-fa0139nw z procesorem Intel® Core™ i5 i zwyciężaj w najlepszym stylu.

Wybór idealny dla każdego gracza

Laptop HP Victus został stworzony do rozgrywek na najwyższym poziomie. Ta elegancka maszyna może pochwalić się procesorem Intel® Core™ 12. generacji oraz nowoczesną kartą graficzną. Konstrukcja tego laptopa robi równie duże wrażenie, co jego wydajne podzespoły, oferując wiele opcji kolorystycznych, ulepszony układ chłodzenia, pełną klawiaturę gamingową oraz kamerę HD z tymczasową redukcją szumów. Dotrzymaj kroku największym grom i najlepszym graczom. Ciesz się multimediami w wysokiej rozdzielczości! Ekran Full HD zapewni krystalicznie ostry i szczegółowy obraz. Oglądanie filmów na laptopie, granie w gry i przeglądanie zdjęć staną się jeszcze przyjemniejsze. Soczyste kolory i niesamowicie realistyczne detale będą znacznie lepiej widoczne w tej rozdzielczości.

Procesor Intel® Core™ i5

Procesor Intel® Core™ dwunastej generacji to prawdziwa innowacja. Podzespoły te wpłynęły na możliwości obsługi wielu rdzeni w laptopach dzięki nowej wydajnej architekturze hybrydowej. Rdzenie P (Performance) maksymalizują wydajność i szybkość reakcji w trybie jednowątkowym, a rdzenie E (Efficient) zapewniają skalowalność w trybie wielowątkowym, a także skutecznie zmniejszanie obciążenia wynikające z procesami w tle w trybie wielozadaniowości.

NVIDIA GeForce GTX 1650

Turbodoładowanie, możliwość jednoczesnego przeprowadzania operacji na liczbach zmiennoprzecinkowych i całkowitych oraz adaptacyjna technologia cieniowania – to i znacznie więcej zyskasz z ultraszybką NVIDIA GeForce GTX 1650. GPU z taktowaniem 1395-1560 MHz, oparte na rewolucyjnej architekturze Turning, gwarantuje jeszcze bardziej realistyczne efekty, które przeniosą Cię na nieznany dotąd poziom gamingu. Graj, dominuj i ciesz się wirtualną rozrywką, a wszystko to bez opóźnień i frustrujących przycięć dzięki pamięci GDDR5 o szybkości 8 Gb/s. Nowatorskie sterowniki NVIDIA Creator Ready pozwolą Ci stworzyć niesamowite obrazy, które wspomogą Twoją kreatywność.

Udostępnij
4,1
7 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 02:50
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.