Udostępnij
Skomentuj

Lekkie biuro z LG gram

Kup laptop LG gram z nowej linii 2022 i odbierz w prezencie przenośny monitor 16" LG gram +view o wartości 1399 zł!

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Kup laptop LG gram z nowej linii 2022 (dowolny model laptopa).
step-mark-icon 2
Zarejestruj swój zakup na StrefaLG.pl.
step-mark-icon 3
Czekaj na kuriera z monitorem LG gram +view!
 

Uwaga!

Czas trwania promocji 22/06 - 15/08/2022 lub do wyczerpania puli nagród. W promocji nie biorą udziału produkty marketplace. W przypadku zakupu produktu w sklepie internetowym, pod uwagę jest brana data złożenia zamówienia. Więcej informacji na www.lg.com/pl/promocje/lekkie-biuro

LG Gram 2022

Ekran o proporcjach 16:10 ma o 11% większą powierzchnię od ekranu o proporcjach 16:9, dzięki czemu zyskujesz więcej miejsca do pracy i rozrywki. Szeroka paleta kolorów sprawia, że obraz jest żywy i jasny. Rozdzielczość WQXGA zapewnia fenomenalnie wyraźny obraz pod szerszym kątem i pozwala dostrzec każdy szczegół. Antyodblaskowe panele eliminują refleksy światła podczas pracy w dzień i na zewnątrz. Możesz zajmować się swoimi sprawami wszędzie i o każdej porze.

Procesor Intel® Core™ 12. generacji zapewnia niezwykłą wydajność, która o 40% przewyższa możliwości poprzednich modeli. Ten sprzęt doskonale sprawdzi się nawet w wymagających grach i zadaniach twórczych. Pamięć LPDDR5 umożliwia szybsze przetwarzanie danych oraz ułatwia wykonywanie wielu zadań jednocześnie. Zaprojektowano go z myślą o wszechstronności i komforcie użytkowania. Zoptymalizowano przestrzeń ekranu, aby zwiększyć produktywność oraz rozwinięto funkcje bezpieczeństwa, dostępności i społecznościowe.

 

Udostępnij
5,0
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 13:02
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.