Udostępnij
Skomentuj

Kup produkt RODE i wygraj samochód

Weź udział w loterii Dźwięk DOBRY - kup dowolny produkt RODE i wygraj samochód lub inną nagrodę.

Toyota Aygo X Cross o wartości 63.842,00 zł brutto lub jedna z 24 innych nagród rzeczowych może być Twoja! Zamów produkt RODE w Morele.net i weź udział w wielkiej loterii. Data pierwszego losowania to 28/09/2022 r.

Jak wziąć udział w loterii
step-mark-icon 1
Zamów produkt RODE w Morele.net. W loterii mogą brać udział pełnoletnie osoby fizyczne oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą (przedsiębiorcy), które zakupiły produkty promocyjne w wyznaczonych sklepach.
step-mark-icon 2
Zarejestruj dowód zakupu na dedykowanej stronie. Dowody zakupów z produktami promocyjnymi o wartości min. 199,00 zł brutto możesz zgłaszać od 05.09.2022 r. do 31.01.2023 r. Zachowaj dowód zakupu i numer seryjny zakupionego produktu promocyjnego.
step-mark-icon 3
Zbieraj losy - za każdy zakup promocyjny o wartości min. 199,00 zł otrzymasz 1 los podstawowy. Dodatkowy, jednorazowy los otrzymasz za zapis do Newslettera. Za każdy zakup promocyjny na kwotę min. 1990,00 zł otrzymasz 1 superlos.
step-mark-icon 4
Oczekuj na losowania Twoje losy podstawowe i los za newsletter wezmą udział w losowaniach nagród dodatkowych oraz w losowaniu nagrody głównej! Twoje superlosy wezmą udział w losowaniu supernagrody!

Zobacz produkty RODE

Zapoznaj się z regulaminem loterii.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 09:53
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.