Udostępnij
Skomentuj

Kamera Trust IRIS – rozwiązanie dla biznesu

Nowoczesna kamera do wideokonferencji od TRUST!

Dzięki temu jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Kamera internetowa IRIS została przygotowana specjalnie dla klientów biznesowych. Gwarantuje obsługę nowych technologii, znacząco poprawiających komfort prowadzenia rozmów przez internet. 

Kamera internetowa Trust IRIS – dane techniczne

Jak można się domyślić, obsługa rozdzielczości 4K UHD nie jest jedynym atutem omawianego sprzętu. Analiza pozostałych parametrów doskonale pokazuje, do jakich dokładnie zadań została ona przygotowana.

  • Zastosowanie – wideokonferencje
  • Kąt widzenia – 120 stopni
  • Maksymalna liczba klatek na sekundę - 60
  • Wyposażenie – wbudowany głośnik, mikrofon stereo, zestaw do montażu na ścianie
  • Łączność – port USB 3.2
  • Typ powiększenia – zoom cyfrowy
  • Sterowanie – przy pomocy pilota i przez program
  • Sposób mocowania – zacisk lub stojak stołowy
  • Obsługiwane technologie - ClearView Dynamic Range, ClearSound, śledzenie twarzy, autofokus, detekcja ruchu, tryb prywatny
  • Kompatybilne systemy operacyjne – Windows 7/8/10/11, Mac OS 10.15 lub nowszy

Jest to kamera typu „plug&play”,  dzięki czemu przygotowanie jej do użycia trwa dosłownie chwilę. Wystarczy skorzystać z przewodu USB, uruchomić program do wideokonferencji i gotowe!

Kamera internetowa Trust IRIS

Zastosowanie kamery Trust IRIS – czy warto ją kupić?

Nie da się ukryć, że największą zaletą omawianego sprzętu jest wysoka jakość obrazu, jaką zapewnia. Obsługa rozdzielczości 4K UHD sprawia, że przesyłany obraz jest bardzo dokładny i pełen kolorów. Nie ma tu miejsca na zakłócenia czy też nieostre twarze rozmówców. Tym bardziej że Trust IRIS korzysta z technologii ClearView oraz szerokiego kąta widzenia. Dzięki temu każda osoba znajdująca się przed kamerą jest wyraźna – sprzęt pozwala również objąć cały pokój.

To jednak nie koniec. Kamera zapewnia bowiem dostęp do zaawansowanych opcji śledzenia (także głosowego!) i kadrowania. Do tego dochodzi tryb HDR, który poprawia jakość obrazu w przypadku gorszego oświetlenia.

Producent zadbał ponadto o implementację technologii ClearSound, odpowiedzialnej za poprawę parametrów dźwięku. Odgłosy dochodzące do wbudowanego mikrofonu stereo zostają poddane procesowi filtracji. W ten sposób redukowane są wibracje, co zapobiega rezonansowi. Sprawia to, że mowa staje się bardzo wyraźna, nawet jeśli rozmówca znajduje się w odległości 5 metrów od kamery. Zaimplementowany algorytm usuwa ponadto szumy oraz inne zakłócenia.

Kamera internetowa Trust IRIS została przygotowana specjalnie dla firm, którym zależy na bezproblemowych wideorozmowach. Jej obsługa stanowi sposób na komfortowe wykonywanie pracy przez internet. Posłuży podczas widekonferencji, spotkań biznesowych, podpisywania umów czy też sprzedaży produktów. Za każdym razem zagwarantuje wysoką jakość obrazu i dźwięku.

Udostępnij
5,0
4 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 16:00
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.