Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Jakość i nowoczesność

Sprawdź ofertę Transcend na morele. Szeroka oferta pozwoli Ci wybrać produkt stworzony dla Ciebie! Transcend oferuje wiele opcji pojemnościowych, wysoką przepustowość oraz znakomitą szybkość.

Jakość i nowoczesność

Podążanie za innowacjami i nowościami to za mało dla marki Transcend, której celem jest raczej wyznaczanie trendów i kreowanie nowych produktów, które wyprzedzają potrzeby rynku. Takie podejście przyczyniło się do międzynarodowego sukcesu firmy. Produkty marki Transcend są uważane za topowe z uwagi na swoją jakość. Firma przestrzega restrykcyjnych norm na każdym etapie produkcji i projektowania swoich urządzeń. Liczne testy poprzedzają wypuszczenie nowości na rynek i gwarantują, że kolejne rozwiązania proponowane przez markę będą jeszcze lepsze od poprzednich.

 

Produkty Transcend w ofercie morele.net

Transcend ESD380C kupić możesz w kilku opcjach pojemnościowych: 1 TB lub 2 TB. Dysk ten cechuje się wysoką przepustowościąznakomitą szybkością odczytu i zapisu danych. Dysk posiada pamięć TLC, czyli Triple Level Cell pozwala na zapisywanie do trzech bitów informacji w jednej komórce. To sprawi, że pojemność kości zwiększa się, a nie ulegają zmianie jej rozmiary.

Transcend 230S kupić możesz natomiast w opcjach pojemnościowych: 128 GB, 256 GB oraz 512 GB. DDo największych zalet można zaliczyć kompaktowe rozmiary i prosty montaż w obudowach. Dysk posiada pamięć TLC, czyli Triple Level Cell pozwala na zapisywanie do trzech bitów informacji w jednej komórce. To sprawi, że pojemność kości zwiększa się, a nie ulegają zmianie jej rozmiary. Sprawdzi się zarówno jako dysk systemowy, jak również jako miejsce do przechowywania danych lub instalowania gier i programów.

Transcend 220S kupić możesz w kilku opcjach pojemnościowych: 120 GB, 240 GB oraz 480 GB. 220S to dysk z interfejsem SATA3 umożliwiającym transmisję danych do 6Gbit/s. Prędkość odczytu wynosi 550MB/s, a prędkość zapisu: 420MB/s. Ten dysk ma trwałość 1 milion godzin. To oznacza wysoką sprawność nośnika przez bardzo długi czas. Poszukując dysku do komputera domowego, biurowego lub gamingowego, można więc wybrać właśnie ten model.

Transcend 110S dostępny jest w wersjach pojemnościowych: 128 GB, 256 GB, 512 GB oraz 1 TB. Powstał z myślą o zastosowaniu minimalistycznych rozwiązań. Jego rozmiar przypominaja niewielką kartę i znajdzie zastosowanie przy konstrukcji komputerów z mniejszą obudową. PCI-Express pozwala na przesyłanie danych z dużą prędkością. Zapewnia wysokie prędkości odczytu i zapisu na poziomie 1500MB/s odczyt oraz 550MB/s zapis. 

 

Dlaczego warto wybrać ofertę marki Transcend?

  • Dyski są produkowane przez wiele firm, ale oferta marki Transcend jest szczególnie atrakcyjna ze względu na dobrą cenę i dobre opinie użytkowników o poszczególnych rozwiązaniach.
  • Transcend to marka o wieloletniej tradycji i dużym doświadczeniu.
  • Oferta marki jest bardzo szeroka i kompleksowa.
  • Poszczególne elementy są dostępne w dobrej cenie. Można je znaleźć na licznych promocjach i w ofertach specjalnych.
  • Marka Transcend dba o wysoką jakość oferowanych urządzeń i elementów.
  • Opinie użytkowników o rozwiązaniach firmy Transcend są bardzo korzystne.
  • Marka została nagrodzona wieloma wyróżnieniami.
  • Recenzje ekspertów w prasie branżowej są również bardzo korzystne dla marki Transcend
Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 06:56
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.