Udostępnij
Skomentuj

Jak obniżyć koszty drukowania?

Sprawdź jak innowacyjna technologia napełnianych atramentem zbiorników pomoże Ci zaoszczędzać na kosztach druku z Epson EcoTank.


Drukarki atramentowe kojarzone są zwykle z niewydajnym systemem pracy. Ciągłe problemy z zasychającym tuszem oraz koniecznością wymiany drogich kartridż sprawiają, że zarówno użytkownicy jak i sami producenci poszukają alternatyw. Odpowiedzią łączącą w sobie wydajność, niskie koszty eksploatacji oraz łatwość użytkowania mogą być drukarki wyposażone w zbiornik, który można napełniać atramentem z dedykowanych butelek. Wyróżniające się niezwykłą wydajnością i oszczędnością pracy. Idealnym wyborem w tej kategorii są produkty Epson z serii EcoTank. Warto nadmienić, że to właśnie Epson jako pierwszy zaoferował drukarki bez kartridży, a obecnie jest największym dostawcą drukarek z pojemnikami na atrament na rynku.

Dlaczego warto kupić urządzenie z serii EcoTank?

Drukarki EcoTank różnią się od większości drukarek obecnych na rynku – zamiast kartridży posiadają duży zbiornik, który można napełniać atramentem z dołączonych butelek. Już na początek otrzymujesz wystarczająco dużo atramentu, by wydrukować nawet 14 000 stron – oznacza to oszczędność zarówno pieniędzy, jak i czasu. Instalacja jest prosta, uzupełnianie nie powoduje zabrudzeń, a niezawodna konstrukcja gwarantuje kolejne strony doskonałych wydruków.

Jeden zestaw butelek stanowi średnio równowartość do 66 kartridży, dzięki czemu można bezproblemowo drukować tysiące stron!

Jeżeli zależy Ci na najwyższej jakości drukowanych materiałów, możesz być pewny, że tego typu sprzęt Ci to zapewni. Drukarki atramentowe są w tym zakresie bezkonkurencyjne i zyskują wysokie miejsca w rankingach.

Pamiętaj, że warto zwrócić uwagę na wszystkie parametry urządzenia, które planujemy zakupić. Czas wydruku jest równie ważny jak jego jakość. Tutaj również przoduje seria EcoTank, zapewnia ekstremalnie krótki czas wydruku jednej strony.

Ograniczone miejsce w biurze lub domu? Dla EcoTank to nie problem. Zaletą urządzeń z tej serii jest zbiornik na atrament znajdujący się z przodu. Taka konstrukcja ułatwia napełnianie oraz gwarantuje czytelny widok poziomów atramentu. A to wszystko bez rozlewania i bałaganu!

Warto wspomnieć, że Epson stosuje stałe głowice. Nie wymagają one kosztownej wymiany, a spokój ducha dodatkowo zapewnia możliwość skorzystania z wydłużonej, 3 letniej gwarancji.

Epson to też gwarancja największego wybo.ru urządzeń ze zbiornikiem na atrament. W asortymencie producenta znajdziesz drukarki do codziennego użytku w domu, rozwiązania biznesowe a nawet fotograficzne

Sprawdź ofertę EPSON EcoTank

Udostępnij
3,8
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 23:58
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.