Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Home – prasówka #26 – Końcówka lata na blogu

Lato się kończy, ale nowych treści na home.morele.net związanych z ogrodem nie brakuje. Zapraszamy do lektury!

Na blogu home.morele.net regularnie publikujemy nowe artykuły, które obejmują treścią tematy domowo-ogrodowe. Zawsze staramy się przygotowywać nasze poradniki w sposób przyjemny do czytania. Oczywiście wiedza merytoryczna nie schodzi na drugi plan. Zachęcamy więc do lektury wszystkich tekstów – zarówno najnowszych, jak i tych nieco starszych. Mamy nadzieję, że znajdziesz artykuły, które przypadną Ci do gustu!

Zacznijmy od ogrodu. Co sadzić w październiku? Co najlepiej siać jesienią? Koniec lata może wydawać się nie najlepszym czasem na sadzenie roślin. Są jednak gatunki, które nawet lepiej jest umieścić w glebie jeszcze przed nadejściem zimy. Dzięki temu będziesz mógł liczyć na ich wcześniejszy wzrost wiosną. Więcej istotnych informacji oczywiście znajdziesz w podlinkowanym artykule.

Wykończenie mieszkania

Okres jesienno-zimowy to dobry czas na remonty wewnątrz budynków. Na co zwracać uwagę przy wykańczaniu mieszkania? Ile pieniędzy musisz wydać? Postanowiliśmy zebrać najważniejsze informacje w jednym z naszych artykułów. Mamy nadzieję, że rozwieje on wszystkie Twoje niepewności. Lektura: Wykończenie mieszkania w 2022 roku – porady. Ile kosztuje? Jak zaplanować wykończenie mieszkania?

Nasz blog to również rankingi. Jeden z nowszych na naszym blogu dotyczy lodówek. Jeśli więc zastanawiasz się nad wymianą obecnego sprzętu do przechowywania żywności, nie może ominąć Cię ta publikacja. Ranking lodówek – przegląd polecanych modeli – tutaj znajdziesz wszystko to, co najważniejsze.

Powyższe propozycje to niejedyne treści do przeczytania. Pełna lista znajduje się poniżej. My jednak zachęcamy do lektury również nieco starszych publikacji, które regularnie odświeżamy. Obejmują one pięć kategorii: Wnętrza, Trendy, Poradniki, Ogród i Balkon oraz Zrób to sam. Będzie nam bardzo miło, jeśli zostawisz łapkę w górę w artykule, który Ci się spodoba. Czekamy też na komentarze w sekcji znajdującej się pod każdym tekstem.

Home

Zestawienie tekstów, które ukazały się na blogu:

Ogród i balkon:

Poradniki:

Trendy:

Zrób to sam:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 07:57
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.