Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Home – prasówka #25 – Mnóstwo nowych treści

Sporo nowości czeka na Ciebie na blogu home.morele.net. Zapoznasz się z poniższymi tematami?

Zebraliśmy wszystkie najnowsze treści, które ukazały się w ostatnim czasie na naszym blogu home.morele.net. Znajdziesz więc sporo tekstów z przeróżnych kategorii. Możesz zapoznać się z licznymi rankingami, które zbierają najpopularniejsze produkty różnego typu. Liczymy, że dzięki nim dokonasz najlepszego dla siebie zakupu! Oprócz tego nie brakuje tradycyjnych poradników ułatwiających codzienne życie. Mimo że lato się kończy, nie zapomnieliśmy o artykułach związanych z ogrodem. Zapraszamy do lektury!

Już niedługo Dzień Chłopaka. Kiedy wypada i co kupić? Skąd wzięło się to święto? Sprawdź tegoroczne hity, które z pewnością przypadną do gustu wielu chłopakom. A może zastanawiasz się, co kupić na Dzień Chłopaka w przedszkolu czy szkole? Zebraliśmy też propozycje do 10 zł, więc z pewnością znajdziesz coś świetnego, aby obdarować większą liczbę chłopców czy mężczyzn.

Robot sprzątający do 1000

Mało kto lubi chodzić po domu z odkurzaczem. O wiele lepiej, gdy urządzenie posprząta samo za Ciebie! Rozwiązaniem tego problemu jest robot sprzątający. Na rynku dostępne są przeróżne modele tego urządzenia, więc wybór może być nieco kłopotliwy. Postanowiliśmy przygotować ranking najchętniej wybieranych sprzętów. Zapraszamy zatem do zapoznania się z nim: Robot sprzątający do 1000 złotych. Sprawdź nasz ranking robotów sprzątających 2022!

A może marzysz o inteligentnym domu? Czym w ogóle on jest? Jak go stworzyć? I przede wszystkim: ile kosztuje inteligentny dom? Postaraliśmy się zebrać najważniejsze informacje o cenach i kosztach jego eksploatacji. Wszystko, co najpotrzebniejsze, znajdziesz w naszej publikacji: Inteligentny dom w kilku prostych krokach!

O wiele więcej tekstów znajdziesz oczywiście na blogu home.morele.net. Nie brakuje tam setek innych treści, które pogrupowane są w pięciu kategoriach (Wnętrza, Trendy, Poradniki, Ogród i Balkon oraz Zrób to sam). Mamy nadzieję, że wybrane przez Ciebie publikacje przypadną Ci do gustu. Pozostaw po sobie ślad w formie łapki w górę, jeśli dany artykuł odpowie na nurtujące Cię pytania. W dodatku zapraszamy także do dyskusji z innymi użytkownikami w sekcji komentarzy, którą zawsze znajdziesz pod wybranym tekstem. Czekamy na Ciebie!

Home

Zestawienie tekstów, które ukazały się na blogu:

Ogród i balkon:

Poradniki:

Wnętrza:

Trendy:

Zrób to sam:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 08:42
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.