Udostępnij
Skomentuj

Home – prasówka #21 – Domowe nowości

Lato w pełni, dlatego na naszym blogu home.morele.net nie mogło zabraknąć ogrodowych treści!

Zdajemy sobie sprawę, jakie treści są obecnie pożądane przez naszych czytelników. Dlatego na blogu home.morele.net nie mogło braknąć publikacji, które przede wszystkim związane są z przydomowymi aranżacjami. Sprawdź, jakie tematy poruszyliśmy w minionym tygodniu. Mamy nadzieję, że zainspirujesz się świeżo przygotowanymi treściami. Zapraszamy do lektury!

Nie zachęca swoim wyglądem, dla wielu wręcz obrzydliwa, ale czy jest szkodnikiem? Dżdżownica, bo właśnie ją mamy na myśli, to Twój ogrodowy przyjaciel? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł Jak wygląda dżdżownica? Czy to sprzymierzeniec w ogrodzie? Kto wie, może dowiesz się czegoś fascynującego o tych stworzeniach?

Kocimiętka

Jak wygląda kocimiętka? Jak uprawiać tę roślinę? Poznaj jej znakomite właściwości. Kocimiętka nie jest jedynie rośliną odstraszającą komary, choć wiele osób uprawia ją przede wszystkim z tego powodu. Może ona być także wykorzystywana w ziołolecznictwie. Tego wszystkiego dowiesz się z podlinkowanego poradnika. Wspominamy również o najpopularniejszych odmianach kocimiętki.

Nie wiesz, jakiego żółwia wybrać? Który gatunek będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem? Jeśli interesujesz się tym tematem, nie może ominąć Cię artykuł: Żółw domowy – lądowy czy wodno-lądowy? Sprawdź, co jedzą te gady! Ile kosztuje żółw domowy? A może chcesz dowiedzieć się, ile żyją te stworzenia? O tym wszystkim piszemy w naszym tekście!

O wiele więcej publikacji czeka na Ciebie na blogu home.morele.net. Zamieszczona poniżej lista z propozycjami jest wyłącznie kroplą w morzu tego, co tak naprawdę możesz przeczytać. Przekonaj się sam, jakie artykuły publikujemy w pięciu kategoriach, czyli Wnętrza, Trendy, Poradniki, Ogród i Balkon oraz Zrób to sam. Jeśli spodoba Ci się wybrany tekst, zostaw proszę łapkę w górę. Mile widziane są również komentarze pod publikacjami – zwłaszcza te cenne, uzupełniające temat.

Home

Zestawienie tekstów, które ukazały się na blogu:

Ogród i balkon:

Poradniki:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 00:36
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.