Udostępnij
Skomentuj

Home – prasówka #20 – Urządzamy dom i ogród

W ostatnim czasie pojawiło się sporo nowych publikacji na home.morele.net. Jakie poradniki na Ciebie czekają?

Blog home.morele.net to codzienna dawka przydatnej wiedzy, którą wykorzystasz w swoim mieszkaniu albo domu i otaczającym go ogrodzie. Jak co tydzień, i tym razem postanowiliśmy zebrać wszystkie poradniki, które ukazały się w minionych siedmiu dniach. Sprawdź więc, jakie interesujące treści opublikowaliśmy. Może wybrane pozycje przypadną Ci do gustu? Zapraszamy!

Co kwitnie w sierpniu w ogrodzie, na łące i balkonie? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w naszym artykule! Możemy jednak już teraz zdradzić, że wiele kolorowo kwitnących roślin może wypuścić pąki kwiatowe w drugiej połowie lata. Na jakie kwiaty, krzewy czy nawet drzewa warto postawić? Czy są one niebezpieczne dla alergików? Zachęcamy do lektury!

Oprysk na komary

Sierpień jest czasem, kiedy komary wciąż mogą znacząco utrudniać nam pobyt we własnym ogrodzie. Jak radzić sobie z tymi niechcianymi owadami? Skuteczne rozwiązanie było tematem jednego z naszych ostatnich artykułów: Oprysk na komary do ogrodu – jaki preparat na komary wybrać? Dowiesz się z niego, jaki preparat wybrać oraz kiedy go stosować. Przybliżamy również, ile kosztuje oprysk na komary, a także podajemy inne metody na walkę z tymi insektami.

Szukasz sposobów na radzenie sobie w trakcie upałów? Jak ochłodzić mieszkanie? Przedstawiamy sprawdzone sposoby! Mamy nadzieję, że lista naszych pomysłów sprawdzi się także w Twoim domu. Podajemy przeróżne warianty na ochłodzenie mieszkania – zarówno te wymagające pewnych inwestycji, jak i takie, które nie zmuszają do większych wydatków.

Pełna lista poradników znajduje się poniżej. Pamiętaj, że setki innych tematów znajdziesz na blogu home.morele.net. Regularnie publikujemy nowe artykuły w pięciu kategoriach: Wnętrza, Trendy, Poradniki, Ogród i Balkon oraz Zrób to sam. Jeśli wybrany temat przypadnie Ci do gustu, zostaw proszę łapkę w górę. Cenimy również wszystkie komentarze, które dopełniają treść zawartą w danym artykule. Zapraszamy do lektury!

Home

Zestawienie tekstów, które ukazały się na blogu:

Ogród i balkon:

Poradniki:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 09:36
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.