Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Home – prasówka #11 – Jak dobrze być z nami

Sporo wiedzy na wyciągnięcie ręki! Zapraszamy do naszej kolejnej prasówki bloga home.morele.net!

Sprawdź, co tym razem dla Ciebie przygotowaliśmy. Nieustannie publikujemy nowe artykuły związane z urządzaniem domu i mieszkania oraz aranżowaniem ogrodu. Nie brakuje przydatnej wiedzy, którą z pewnością wykorzystasz każdego dnia. Zobacz, co jest aktualnie trendy. Poznaj wskazówki, dzięki którym przestrzeń, w której żyjesz, zmieni się na ładniejszą czy przytulniejszą – po prostu modną. I pamiętaj, że poniższa lista to tylko mała część tego, co znajdziesz na blogu home.morele.net.

Marzysz o pięknym ogrodzie, w którym rośliny nie tylko rozwijają piękne kwiaty, ale także obdarowują Cię smacznymi owocami? Może warto więc postawić na krzewy owocowe? Przygotowaliśmy ciekawy artykuł, dzięki któremu nie będziesz mieć problemów z dobraniem odpowiednich gatunków. Sprawdź zatem Krzewy owocowe do ogrodu – jakie wybierać? Wspominamy o najpopularniejszych rozwiązaniach i tych, które rzadziej spotykane są w naszych rodzimych, przydomowych podwórkach. Co najważniejsze, radzimy, gdzie kupować krzewy owocowe, a także zwracamy uwagę, ile za nie zapłacisz!

Wycieraczka

Kolejny temat może wydawać się błahy, ale nie warto go bagatelizować – zwłaszcza gdy marzysz o estetycznie urządzonym domu pod każdym możliwym względem. Zachęcamy do lektury kolejnego z naszych tekstów: Wycieraczka pod drzwi – jaką wybrać? Rodzaje i inspiracje. Piszemy nie tylko o tych umieszczanych przy drzwiach wejściowych, ale również o takich, które sprawdzają się na tarasie. Jakie wymiary mają wycieraczki? Na które się zdecydować, jeśli chodzi o materiał ich wykonania? Spieszymy również z kilkoma inspiracjami, więc z pewnością znajdziesz pomysł, który Ci się spodoba.

Jaki fotel do salonu wybrać? Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że siedzisko nie powinno tylko estetycznie się prezentować, ale musi być przede wszystkim wygodne. Zapraszamy do przeczytania jednego z naszych opublikowanych artykułów, które skupiają się na tym temacie: Fotel do salonu – jaki wybrać? Najpopularniejsze modele foteli do salonu. Sprawdź, jakie siedziska są nieprzerwanie modne i te, które dopiero zyskują na popularności. Odpowiadamy na pytanie, czy fotel z podnóżkiem to dobry pomysł. A może wybrać fotel masujący? Inspiracji i w tym przypadku nie brakuje!

Wybierasz się na parapetówkę, ale nie wiesz, jaki prezent będzie odpowiedni na tę okazję? Rozwiązujemy ten problem naszym poradnikiem, w którym wskazówek na udany podarunek jest całkiem sporo. Prezent na parapetówkę: 30 najciekawszych pomysłów. Zobacz, co warto wręczyć! Co ważne, w naszym artykule nie tylko podajemy receptę na sprawdzony podarunek, ale także zwracamy uwagę na to, czego nie należy wręczać, odwiedzając bliskich w nowym mieszkaniu. 

Pełna lista znajduje się poniżej! Sprawdź dokładnie, jakie tematy na Ciebie czekają. Powyżej wyodrębnione artykuły to natomiast tylko propozycje, które według nas są warte uwagi. Mamy nadzieję, że i one, i pozostałe teksty z prasówki spodobają się Tobie oraz zachęcą do czytania następnych publikacji.

Oczywiście o wiele więcej artykułów poradnikowych znajdziesz na naszym blogu home.morele.net. Systematycznie pojawiają się na nim teksty z różnych kategorii: Ogród i balkon, Poradniki, Wnętrza, Trendy oraz Zrób to sam. Wierzymy, że będziesz nas często odwiedzał! Staramy się tworzyć artykuły, którym nie brakuje merytorycznego przekazu na wysokim poziomie. Zwracamy szczególną uwagę, aby treść przedstawiana była w przyjemnym dla każdego czytelnika formacie

Daj się więc przekonać i sprawdź, co interesującego na Ciebie czeka. Nie zapomnij oczywiście o pozostawieniu kilku komentarzy pod wybranymi artykułami – cenne uwagi z pewnością zadowolą nie tylko nas, ale i pozostałych czytelników bloga! 

Home

Zestawienie tekstów, które ukazały się na blogu:

Ogród i balkon:

Poradniki:

Wnętrza:

Trendy:

Udostępnij
0 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 16:50
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.