Udostępnij
Skomentuj

Graj na maksa, działaj wielozadaniowo z HP Pavilion!

Sprawdź możliwości laptopów z HP Pavilion i zapomnij o kompromisach.

Graj na maksa, działaj wielozadaniowo

Zapomnij o kompromisach – smukły, ale potężny laptop HP Pavilion zapewni wysoką wydajność przetwarzania i niesamowitą jakość grafiki, które pozwolą zmierzyć się ze wszystkim i z każdym. Pracuj równocześnie nad wieloma zadaniami i graj, jakby miało nie być jutra.

Udoskonalone właściwości termiczne gwarantują wydajność i stabilność pracy a żywotna bateria pozwala na długą pracę bez ładowania. Fenomenalny ekran z wąską ramką i fantastyczny system audio pozwolą Ci w pełni zanurzyć się w wirtualnym świecie.
Cztery rdzenie, 8 MB pamięci podręcznej i taktowanie do 4,4 GHz z technologią Intel® Turbo Boost -szybkość procesora Intel® Core™ i5-11300H sprawi, że nic Cię nie powstrzyma. 16 GB bardzo szybkiej pamięci operacyjnej DDR4 2DM 3200 zapewnia płynną pracę i wysoką odporność na błędy. Intel® Iris® Xe zapewnia imponującą wydajność dla każdego, niezależnie czy projektujesz grafikę, edytujesz filmy, grasz czy pracujesz – poznaj zupełnie nowy poziom jakości zintegrowanej grafiki. Niezależnie od tego czy bawisz się, czy pracujesz dzięki oddzielnej karcie graficznej NVIDIA® GeForce® RTX 3050 Ti z 4 GB dedykowanej pamięci możesz być spokojny zarówno o płynną rozgrywkę jak i edytowanie multimediów. Realtek Cocktail Wifi ax 1x2 z modułem BT 5 to karta sieci bezprzewodowej, dzięki której uzyskasz wysoką prędkość transferu danych oraz stabilność połączeń.

 

Udostępnij
5,0
2 oceny
1 komentarz
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (1)

Graj na maxa!
W grę z 99!
Specjalista Morele | 11:30
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.