Udostępnij
Skomentuj

Graj jak PRO. Z Logitech, jesteś po wygranej stronie.

Gotowy na przełom w świecie gamingu? Poznaj nową ofertę akcesoriów gamingowych Logitech i przekonaj się, jak możesz podnieść swój poziom rozgrywki! Sprawdź teraz!Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED

Zestaw słuchawkowy do gier PRO X 2 LIGHTSPEED został zaprojektowany we współpracy z najlepszymi na świecie zawodowymi graczami, aby wyeliminować wszelkie bariery między Tobą a zwycięstwem. Zaprojektowane z myślą o komforcie i niezawodności, z wielokrotnie nagradzaną konstrukcją PRO, 50-milimetrowymi przetwornikami grafenowymi zapewniającymi doskonałą jakość dźwięku, technologią bezprzewodową LIGHTSPEED z czasem pracy do 50 godzin na jednym ładowaniu, wieloma opcjami połączeń, wyraźną komunikacją dzięki 6- milimetrowemu mikrofonowi kardioidalnemu na odłączanym wysięgniku, dźwiękiem przestrzennym DTS Headphone:X 2.0, ulepszoną wygodną konstrukcją oraz wytrzymałą ramą z aluminium i stali.

Słuchawki Logitech Pro X 2 Headset Magenta

Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2

Bezprzewodowa mysz do gier PRO X SUPERLIGHT 2 to kolejna generacja niezawodnej, zwycięskiej myszy! Wynieś swoją wydajność na nowy poziom dzięki wielokrotnie nagradzanej konstrukcji o wadze 60 g, hybrydowym przełącznikom LIGHTFORCE, najbardziej zaawansowanemu czujnikowi do gier HERO 2 oraz pewności i niezawodności łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED i długiej żywotności baterii - teraz z większą szybkością odświeżania położenia w porównaniu z poprzednią generacją. To ikona e-sportu, która stała się jeszcze szybsza, bardziej niezawodna i precyzyjna.

Logitech G PRO X TKL

PRO X TKL to następna generacja klawiatury Logitech G PRO. Bezprzewodowa klawiatura do gier zawiera kontrolę trybu gry, podwójne nakładki na klawisze PBT, standardowe układy klawiatury zapewniające kompatybilność z 3P oraz  opcje łączności LIGHTSPEED, Bluetooth i USB! Została i stworzona z myślą o wygrywaniu. Dzięki szybkości i niezawodności technologii bezprzewodowej LIGHTSPEED oraz zgrabnej konstrukcji bez klawiatury numerycznej, PRO X TKL pomaga graczom pokonać każdą barierę dzielącą ich od zwycięstwa.

 

Udostępnij
3,5
6 ocen
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 19:38
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.