Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Gogle VR HTC z rabatami do 450 zł

Tylko do 27.06.2022 r. zamów wybrane gogle wirtualnej rzeczywistości HTC z rabatami do 450 zł

Zobacz produkty objęte promocją:

HTC Vive Cosmos - zestaw VR HTC Vive Cosmos przygotowany został w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wygodę rozrywki – przedni panel jest podnoszony, więc nie musisz zdejmować gogli w trakcie przerwy. Zaawansowany system wentylacji sprawia natomiast, że możesz skupić się wyłącznie na czerpaniu przyjemności z oglądania filmów 3D, grania oraz obsługi ogromnego zestawu aplikacji. Tylko do 27.06.2022 r. zamówisz w cenie 2 799 zł 2 349 zł.

HTC Vive Cosmos Elite - Minimalizuj zakłócenia sesji VR. Swobodnie przełączaj się między rzeczywistością a światem gry dzięki jedynemu w swoim rodzaju składanemu zestawowi słuchawkowemu. Dopasowany krój sprawia, że zakładanie zestawu słuchawkowego jest szybkie i łatwe. Pasuje do szerokiej gamy kształtów twarzy, typów widzenia, a nawet pasuje do okularów. Wykonany z łatwych do czyszczenia materiałów, aby uprościć utrzymanie zestawu słuchawkowego. Tylko do 27.06.2022 r. zamówisz w cenie 3 699 zł 3 349 zł.

bulb-learn-more-section-icon

Dowiedz się więcej

Promocja trwa w terminie 20.06 - 27.06 2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Cena widoczna na karcie produktu jest już ceną promocyjną bez potrzeby użycia kodu rabatowego. Promocja nie dotyczy ofert wystawionych za pośrednictwem marketplace.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 19:11
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Dowiedz się więcej o dedykowanych czasach dostawy.
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.