Udostępnij
Skomentuj

Duża wydajność w grach z Intel® Arc™

Wybierz jedną z czterech gier przy zakupie objętych promocją kart graficznych i systemów Intel® Arc™.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Najpóźniej do 15 sierpnia 2024 kup jeden z objętych promocją kart graficznych Intel® Arc™.
step-mark-icon 2
Kody uprawniające do odebrania oprogramowania zostaną wysłane od 14 do 19 dni po odebrania zamówienia. Produkty marketplace nie są objete promocją.
step-mark-icon 3
Przejdź do witryny internetowej softwareoffer.intel.com i zaloguj się lub załóż konto.
step-mark-icon 4
Gdy konto zostanie zweryfikowane, w celu odebrania oprogramowania zaloguj się i postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi realizacji promocji.
step-mark-icon 5
Dokonaj wyboru 1 z 4 pozycji i wejdź do świata rozrywki! 

Uwaga!

Skorzystaj z oferty do 15 września 2024. Jedna oferta na osobę. Obowiązuje regulamin.

Sprawdź tytuły, które możesz zgarnąć

Assassin’s Creed® Mirage

Poznaj historię Basima, sprytnego ulicznego złodziejaszka nękanego koszmarnymi wizjami, który w poszukiwaniu odpowiedzi i sprawiedliwości przemierza tętniące życiem ulice dziewięciowiecznego Bagdadu. Dzięki pomocy tajemniczej, starożytnej organizacji Ukrytych stanie się niosącym śmierć mistrzem asasynów i zmieni własny los w sposób dotychczas dla niego niewyobrażalny.

DEATH STRANDING DIRECTOR'S CUT

Poznaj przełomową grę autorstwa legendarnego twórcy, Hideo Kojimy, w rozszerzonej, definitywnej wersji DIRECTOR’S CUT. Wciel się w Sama Bridgesa i wyrusz na misję, aby dać ludzkości nadzieję, łącząc ostatnich ludzi ocalałych w zdziesiątkowanej Ameryce. Czy uda ci się krok po kroku ponownie zjednoczyć rozbity świat?

Ghostbusters: Spirits Unleashed Ecto Edition

Ghostbusters: Spirits Unleashed Ecto Edition zawiera całe kultowe wyposażenie i gadżety – od plecaków protonowych po mierniki PKE i pułapki na duchy – którego spodziewają się fani serii, a gracze rozpoczynający przygodę w tym uniwersum pokochają, gdy wcielą się w pogromców duchów. Duchy mają do dyspozycji cały arsenał umiejętności, takich jak opętanie przedmiotów, pozostawianie ektoplazmy i inne triki, które urozmaicają polowanie w różnych miejscach. Ponadto wielu graczy rozpozna remizę i okultystyczną księgarnię Raya, która jest w grze centralnym miejscem. To tam gracze mogą wybierać misje, personalizować swoje postacie, trenować strzelanie z miotaczy protonowych i poznawać całą dostępną wiedzę. Będzie też można usłyszeć aktorów z oryginalnego filmu, odgrywających swoje role jako Ray Stantz i Winston Zeddemore w towarzystwie nowych znajomych!

The Riftbreaker™


The Riftbreaker™ łączy budowanie bazy i survival z elementami fabularnej gry akcji. Jako elitarny naukowiec/komandos możesz zasiąść za sterami Mecha, który pozwala na podróżowanie do innych wymiarów. Walcz z tysiącami wrogów. Rozbudowuj bazę, zbieraj próbki i odkrywaj nowe technologie, aby przetrwać. 

Kwalifikujące się karty graficzne Intel® Arc™

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 08:31
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.