Udostępnij
Skomentuj

Dreame Z30

Siła czystości w Twoich rękach

Dreame Z30

Poznaj nową jakość sprzątania z odkurzaczem Dreame Z30! To innowacyjne urządzenie, wyposażone w najnowocześniejsze technologie, zapewnia niezrównaną wygodę i skuteczność w codziennym utrzymaniu czystości. Bezprzewodowy, lekki i niezwykle wydajny – Dreame Z30 zrewolucjonizuje sposób, w jaki sprzątasz swój dom. Czytaj dalej, aby odkryć wszystkie zalety tego niezwykłego odkurzacza i przekonać się, że sprzątanie może być szybkie, łatwe i przyjemne!

Odkurzacz pionowy Dreame Z30

2 449 zł

Rewolucja w sprzątaniu

Z Dreame Z30 sprzątanie staje się prostsze i bardziej efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Ten innowacyjny, bezprzewodowy odkurzacz pionowy oferuje niezrównaną wygodę dzięki zasilaniu akumulatorowemu, które eliminuje konieczność podłączania urządzenia do gniazdka podczas pracy. Dzięki potężnej mocy ssącej wynoszącej 28 000 Pa oraz zaawansowanemu systemowi filtracji HEPA, Dreame Z30 skutecznie usuwa nawet najmniejsze cząsteczki kurzu, zapewniając świeże i czyste powietrze w Twoim domu. Wytrzymała bateria o pojemności 3200 mAh gwarantuje aż 90 minut nieprzerwanej pracy, a pełne ładowanie zajmuje zaledwie 4 godziny, co sprawia, że urządzenie jest zawsze gotowe do działania.

Uniwersalne rozwiązanie

Dreame Z30 to nie tylko odkurzacz, ale wszechstronne narzędzie do sprzątania. Wyposażony w odłączany odkurzacz ręczny, umożliwia łatwe czyszczenie mebli, blatów, wnętrza samochodu i trudno dostępnych miejsc. Trzy tryby pracy (ekonomiczny, standardowy i turbo) oraz automatyczna regulacja mocy ssania pozwalają dostosować urządzenie do różnorodnych zadań, od delikatnego odkurzania podłóg twardych po intensywne czyszczenie dywanów. Dzięki cichej pracy (poniżej 85 decybeli), Dreame Z30 nie zakłóca codziennych obowiązków, a kompaktowy pojemnik na kurz o pojemności 0,6 litra jest łatwy do opróżnienia i nie wpływa negatywnie na wagę urządzenia. Praktyczne akcesoria, takie jak wielofunkcyjne szczotki, narzędzie do usuwania sierści zwierząt i miękka szczotka do kurzu, dopełniają zestaw, czyniąc Dreame Z30 idealnym wyborem dla każdego domu.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 07:53
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.