Udostępnij
Skomentuj

Dreame Miracle - objętość i ochrona

Marzysz o fryzurze, która zachwyca objętością i zdrowym blaskiem? Poznaj rewolucyjną suszarkę Dreame Miracle, która stanie się Twoim niezastąpionym sprzymierzeńcem w pielęgnacji włosów!

Dreame Miracle

Odkryj sekret doskonałej stylizacji włosów dzięki suszarce Dreame Miracle! Z jej pomocą nadasz swojej fryzurze nie tylko objętość, ale także ochronisz włosy i poprawiasz ich kondycję, dzięki emisji aż 600 milionów ujemnych jonów platyny. Inteligentny system kontroli temperatury eliminuje ryzyko uszkodzenia cieplnego, a wydajny silnik osiągający 130 000 RPM zapewni skuteczne suszenie z prędkością powietrza dochodzącą do 70m/s. Praktyczny wyświetlacz LCD ułatwi obsługę, wybierając spośród 4 trybów pracy, podczas gdy ergonomiczny design minimalizuje zmęczenie rąk. Dodatkowo zestaw zawiera 5 magnetycznych dysz do stylizacji oraz wkład z esencją zapachową, tworząc wspaniały rytuał aromaterapii podczas codziennej pielęgnacji włosów.

A to jeszcze nie koniec korzyści! Suszarka Miracle zaskakuje imponującą szybkością suszenia, dzięki mocy 1600 W i silnikowi bezszczotkowemu, który wysusza średniej długości włosy już w zaledwie 120 sekund. Ponadto generowany strumień powietrza o prędkości 70m/s przewyższa standardowe silniki, zapewniając szybkie osuszanie. Działanie jonów ujemnych nie tylko zamknie łuski włosów i zatrzyma wilgoć, ale również redukuje problem puszenia się włosów i zapewnia ochronę przed uszkodzeniami termicznymi, przywracając naturalny blask i gładkość. Dzięki 4 trybom temperatury dostosujesz działanie suszarki do swoich potrzeb, a innowacyjna technologia kontroli temperatury NTC oraz mikroprocesor zapewnią bezpieczne i skuteczne suszenie.

Wejdź w nową erę pielęgnacji włosów z Dreame Miracle!

 

Suszarka Dreame Miracle

1405,15 zł

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 19:05
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.