Wyłącznie w aplikacji - promocja z bestsellerami w najniższych cenach
Wybierz kod pocztowy
Udostępnij
Skomentuj

Dowiedz się, jak odpowiednio dobrać końcówkę do szczoteczki Oral-B!

Oral-B to marka, która znana jest z najlepszych na rynku produktów do higieny jamy ustnej. Wśród nich wyróżniają się przede wszystkim elektryczne szczoteczki do zębów. Jedną z ich największych zalet są wymienne końcówki. Dowiedz się, jak odpowiednio je dopasować!

Dbanie o higienę jamy ustnej z marką Oral-B

Nie od dziś wiadomo, że Oral-B słynie z wysokiej jakości produktów, dzięki którym każdy może odpowiednio zadbać o zdrowe zęby i dziąsła. W swojej ofercie przedstawia zarówno pastę, jak i klasyczne szczoteczki do zębów,  oraz nowoczesne, elektryczne urządzenia służące do dbania o higienę jamy ustnej. Są to szczoteczki rotacyjne, soniczne, a także iO oraz te przygotowane z myślą o najmłodszych. Oprócz tego Oral-B prezentuje też szeroką ofertę różnorodnych głowic, które można dopasowywać do konkretnych modeli urządzeń. Dentyści zalecają ich wymianę przynajmniej raz na trzy miesiące. 

Wszystko o szczoteczkach rotacyjnych

Tego rodzaju urządzenia charakteryzują się wyjątkowo szybko obracającymi się główkami, które zapewniają znacznie bardziej skuteczne czyszczenie zębów. Są doskonałym wyborem dla wszystkich osób, które poszukują swojej pierwszej szczoteczki elektrycznej. W naszym sklepie dostępne są:

 • Oral-B Szczoteczka rotacyjna Pro 500 CrossAction - wyposażona w specjalny sygnalizator czasu mycia zębów oraz czujnik nacisku, dzięki którym możliwe jest dokładne i bezpieczne czyszczenie jamy ustnej.
 • Oral-B Szczoteczka rotacyjna Pro 750 CrossAction Design Edition - szczoteczka z wbudowanym sygnalizatorem czasu oraz najnowocześniejszą baterią, pozwalającą na 10 dni pracy na jednym ładowaniu. 
 • Oral-B Szczoteczka rotacyjna Pro 3 3500 - szczoteczka, która zapewnia efektywne czyszczenie od pierwszego użycia. Dzięki ruchom 3D rozbija i usuwa płytkę bakteryjną i sprawia, że zęby stają się bielsze.

Głowice do szczoteczek rotacyjnych

Decydując się na zakup szczoteczki rotacyjnej, warto wiedzieć, które z przeznaczonych do niej końcówek przyniosą najlepsze efekty. W naszym sklepie znajdziesz głowice:

 • Precision Clean - model wzorowany na specjalistycznych narzędziach dentystycznych sprawia, że Precision Clean to jedne z najpopularniejszych końcówek do szczoteczek Oral-B. Wyróżniają się przede wszystkim wysoką precyzją czyszczenia - dostosowują się do kształtu zębów, docierając tym samym nawet do trudno dostępnych miejsc. Głowice pasują do wszystkich szczoteczek marki z wyjątkiem Oral-B Sonic. Dostępne są zarówno w pakietach 4, jak i 8 końcówek.
 • Sensi UltraThin - końcówki te wyróżniają się powierzchnią czyszczącą o wyjątkowym kształcie płatków kwiatu, składającą się z dwóch rodzajów włókien - cienkich i zwykłych. Dzięki temu są jednocześnie delikatne, jak i skuteczne. Pasują do wszystkich szczoteczek akumulatorowych Oral-B, z wyjątkiem szczoteczek sonicznych. Głowice dostępne są w pakietach 4 lub 8 końcówek.
 • Cross Action - wyjątkowy kształt końcówek zapewniają specjalne włókna ustawione pod kątem. Ich innowacyjne ułożenie pozwala na znacznie skuteczniejsze usuwanie płytki nazębnej. Zaokrąglony kształt doskonale chroni dziąsła, dokładnie obejmując przy tym kształt każdego zęba. Głowice Cross Action pasują do wszystkich szczoteczek Oral-B, z wyjątkiem Pulsonic. Występują w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i białym. Można je zakupić w pakietach 4 lub 8 końcówek.
 • 3D White - głowica, która dzięki wykorzystaniu specjalnych, gumowych nasadek, doskonale nadaje się do wybielania zębów, a trójwymiarowa konstrukcja pozwala na dokładne czyszczenie ich całej powierzchni. Kompatybilna z wszystkimi szczoteczkami Oral-B z wyjątkiem Oral-B Pulsonic.

 

Nowoczesne szczoteczki soniczne

Są to nowoczesne urządzenia, których małe silniki emitują drgania i fale dźwiękowe o działaniu bakteriobójczym - fale te przenoszone są przez ich głowice. Pulsują prawie 8 razy częściej niż szczoteczki rotacyjne, co czyni je jednymi z najbardziej skutecznych na rynku. Doskonale sprawdzą się u wszystkich osób z delikatnymi dziąsłami. W naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie poniższe modele:

 • Oral-B Szczoteczka soniczna Pulsonic Slim Luxe 4500 Travel Edition (Platinum i Black) - lekkie urządzenie o smukłej budowie i wydłużonej końcówce. Świetnie sprawdza się przy czyszczeniu przebarwień. Posiada wbudowany timer oraz trzy tryby pracy: delikatny, codzienny i polerowanie. Szczoteczka dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: srebrnym i czarnym.
 • Oral-B Szczoteczka soniczna Pulsonic Slim Clean 2000 (Grey i Pink) - szczoteczka posiada dwa różne tryby szczotkowania: codzienny oraz wybielanie. Jej konstrukcja zapewnia delikatne czyszczenie zębów, a nowoczesny akumulator pozwala na nawet 2 tygodnie szczotkowania bez konieczności ładowania. W połączeniu z odpowiednią końcówką sprawia, że zęby stają się bielsze już po kilku cyklach! Szczoteczka dostępna w dwóch kolorach: szarym i różowym.

Głowice do szczoteczek sonicznych

Aby szczoteczki soniczne mogły delikatnie polerować i skutecznie wybielać zęby, konieczne są odpowiednie końcówki. Które z nich wybrać?

 • Pulsonic Clean - końcówki cechują się wydłużonymi główkami, które pracują z wyjątkową dokładnością i precyzją dzięki wykorzystaniu technologii dźwiękowej. Pasują do wszystkich szczoteczek z serii Pulsonic. 
 • Pulsonic Sensitive - są to jedne z najbardziej miękkich końcówek do szczoteczek elektrycznych, przez co doskonale sprawdzają się do delikatnego czyszczenia. Kompatybilne z  wszystkimi szczoteczkami z serii Pulsonic. 
 • 3D White - końcówka zaprojektowana na wzór profesjonalnych narzędzi dentystycznych, która dzięki specjalnej głowicy zapewnia delikatne i dokładne polerowanie. Pozwala zarówno czyścić, jak i stopniowo wybielać zęby. Przeznaczona do szczoteczek z serii Pulsonic.
 • Floss Action - głowica składająca się z dwóch rodzajów włókien - środkowych, odpowiadających za zewnętrzną stronę zębów oraz MicroPulse, sięgających nawet w trudno dostępne miejsca. Tego rodzaju końcówki pasują do szczoteczek: Oral-B Triumph, Oral-B SmartSeries, Oral-B PRO, Oral-B Vitality (z wyjątkiem modelu Vitality Sonic) oraz Oral-B Pro-Health Power.
 • Cross Action - końcówka posiadająca specjalne, skośnie ułożone włókna. Tego rodzaju konstrukcja pozwala na objęcie całej powierzchni zębów, a tym samym na dokładniejsze czyszczenie. Głowice występują w białym i czarnym kolorze. Pasują do szczoteczek Oral-B Triumph, Oral-B SmartSeries, Oral-B PRO, Oral-B Vitality (z wyjątkiem Vitality Sonic) oraz Oral-B Pro-Health Power.

 

Szczoteczki iO - poznaj je lepiej!

Jest to zupełnie nowa generacja urządzeń do higieny jamy ustnej. W swoim działaniu łączą ruchy rotacyjno-oscylacyjne z delikatnymi mikrowibracjami okrągłej główki, co pozwala na uzyskanie czystych zębów, ale też zdrowszych dziąseł już po tygodniu użytkowania. 

 • Oral-B Szczoteczka magnetyczna iO Series 8N (Onyx Black i White Alabaster) - zaprojektowana tak, by dzięki specjalnemu czujnikowi nacisku skutecznie chronić dziąsła oraz szkliwo. Skutecznie czyści zęby dzięki wbudowanej AI oraz zegarowi kwadrantowemu. Posiada aż 6 trybów szczotkowania: codzienny, delikatny, intensywny, masaż, pielęgnacja dziąseł oraz wybielanie. Dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: Onyx Black oraz White Alabaster.
 • Oral-B Szczoteczka magnetyczna iO Series 7 Onyx Black - nowoczesna szczoteczka elektryczna wyposażona w systemy takie jak sygnalizator czasu mycia zębów, sygnalizator wymiany główki oraz czujnik siły nacisku. Posiada 5 różnych trybów czyszczenia: codzienny, delikatny, intensywny, masaż i wybielanie. Oprócz tego możliwe jest połączenie jej z aplikacją mobilną dzięki opcji Bluetooth. 
 • Oral-B Szczoteczka magnetyczna iO Series 6 White Alabaster - szczoteczka wykorzystująca nowoczesne technologie w celu uzyskania jak największej skuteczności czyszczenia. Doskonale sprawdza się u osób posiadających wrażliwe zęby i dziąsła. Wyposażona została zarówno w czujnik nacisku, jak i sztuczną inteligencję oraz interaktywny wyświetlacz. Łączy się również z aplikacją mobilną. Pracuje w 5 różnych trybach: codziennym, delikatnym, intensywnym, pielęgnacji dziąseł i wybielania. 
 • Oral-B Szczoteczka magnetyczna iO Series 5 (Quite White, Matt Black i Duo) - szczoteczka wyposażona w czujnik siły nacisku, sztuczną inteligencję oraz możliwość połączenia z aplikacją mobilną. Posiada 5 różnych trybów: dokładnego czyszczenia, wybielania, delikatnego czyszczenia, a także superdelikatnego czyszczenia. Dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych Quite White i Matt Black. Oprócz tego występuje w zestawie Duo, zawierającym dwie szczoteczki magnetyczna iO Series 5 - jedną w białym, a drugą w czarnym kolorze!
 • Oral-B Szczoteczka magnetyczna iO Series 4 (Quite White, Matt Black i Duo) - nowoczesne urządzenie, które może łączyć się z aplikacją mobilną Oral-B, posiada wbudowany czujnik nacisku oraz system ochrony dziąseł. Pracuje w czterech trybach: codziennym, delikatnym, super delikatnym i trybie wybielanie. Dostępna zarówno w białym, jak i czarnym kolorze. Można ją też zakupić we wcześniej wspomnianym zestawie Duo!

Głowice do szczoteczek iO

Zależnie od potrzeb, a także struktury i delikatności zębów oraz dziąseł podczas czyszczenia mogą sprawdzić się inne głowice. Warto sprawdzić, które będą dla Ciebie najlepsze!

 • iO Specialised Clean - końcówki, która powstała z myślą o wrażliwych obszarach, takich jak implanty, źle ustawione zęby oraz zęby z aparatami ortodontycznymi. Zbudowana z dwóch rodzajów włókien - środkowych i ukośnych, wspomagających skuteczne czyszczenie. Głowica pasuje do wszystkich szczoteczek rotacyjnych.
 • iO Radiant - głowice te doskonale spisują się przy polerowaniu przebarwień. Przeznaczone do szczoteczek rotacyjnych.
 • iO Gentle Care - końcówki te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby jak najdokładniej dopasować się do linii zębów i dziąseł, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej delikatności. Świetnie sprawdzają się na obszarach wrażliwych. Przeznaczone do szczoteczek sonicznych. Dostępne w pakietach zawierających 2 lub 4 głowice.
 • iO Gentle Clean - głowice te posiadają specjalne, miękkie włosie zapewniające pełną delikatność podczas czyszczenia. Przeznaczone do szczoteczek rotacyjnych.
 • iO Ultimate Clean - końcówki przeznaczone do bardzo precyzyjnego czyszczenia zębów, które docierają nawet do najtrudniej dostępnych miejsc. Występują w wersji czarnej oraz białej i dostępne są w pakietach zawierających 2, 4 lub 6 głowic.

 

Szczoteczki elektryczne dla najmłodszych!

Nawet najmłodsi mogą dbać o jamę ustną z urządzeniami od Oral-B. Czekają na nich dopasowane do ich potrzeb szczoteczki rotacyjne oraz końcówki z ulubionymi postaciami z filmów i bajek!

 

 • Oral-B Szczoteczka rotacyjna Vitality Kids D100 to nowoczesne urządzenie przygotowane z myślą o delikatnych zębach dziecka. Cechuje się niewielkim rozmiarem dopasowanym do dziecięcych rączek oraz wyjątkowo miękkimi włóknami główki. Dodatkowo posiada też wbudowany 2-minutowy timer, dzięki któremu maluch może od najmłodszych lat uczyć się prawidłowego szczotkowania. Szczoteczka dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych - niebieskim, z postaciami z Frozen oraz czerwonym z bohaterami kultowej serii Star Wars. Zaleca się, aby szczoteczki elektryczne stosować u dzieci, które ukończyły 3 rok życia.

Głowice do szczoteczek dziecięcych

Do dziecięcych szczoteczek rotacyjnych Vitality Kids D100 przeznaczone są specjalne, delikatne końcówki Stages Power, które zarówno wielkością, jak i wykonaniem zostały dopasowane do dziecięcej jamy ustnej. Dzięki wizerunkom postaci z Frozen i Star Wars umieszczonym na głowicy, szczotkowanie stanie się dla twoich pociech wielką przyjemnością! Końcówki dostępne w zestawach zawierających 2 lub 4 głowice z wybranymi bohaterami filmowymi.

Udostępnij
5,0
2 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 08:28
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.