Udostępnij
Skomentuj

Czytniki Kobo Libra 2 taniej o 80 zł

Skorzystaj z czasowo ograniczonej oferty cenowej z rabatami w wysokości 80 zł na czytniki e-book Kobo Libra 2.

Projekt, który zabierzesz wszędzie, z pewnością zachwyci. Kobo Libra 2 ma 32 GB pamięci, która wystarczy na całą bibliotekę. Zabierz ze sobą do 24 000 e-booków, 150 audiobooków Kobo lub ich kombinację, gdziekolwiek jesteś. Niezależnie od tego, co ostatnio czytałeś lub słuchałeś, zawsze masz je pod ręką. Kobo Libra 2 zapewnia tygodnie pracy na baterii, zintegrowaną obsługę eBookstore oraz obsługę aplikacji Pocket do zapisywania i czytania artykułów online.

 

Ergonomiczna konstrukcja Kobo Libra 2 dobrze leży w dłoniach. Utrzymuj historię w ruchu, przesuwając palcem po ekranie dotykowym lub użyj przycisków przewracania stron, gdy jedna z tych rąk jest zajęta. Masz również możliwość czytania w trybie poziomym. Niezależnie od tego, czy chodzi o pot treningowy, w autobusie, czy o opiekę nad maluchem, Kobo Libra 2 jest stworzony, aby pasował do Twojego intensywnego życia.

 

Obniż cenę do 799,00 zł z kodem:
LIBRA2

 

bulb-learn-more-section-icon

Dowiedz się więcej

Promocja trwa w terminie 21.11 - 04.12 2022 r. lub do wyczerpania zapasów. Liczba sztuk objętych promocją jest ograniczona do 20 (kolor czarny) i 15 (kolor biały). Promocja nie łączy się z innymi promocjami z kodem rabatowym.

Udostępnij
5,0
3 oceny
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 18:51
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.