Udostępnij
Skomentuj

Czytaj na wakacjach!

Skorzystaj z wyjątkowej promocji i zyskaj rabat na czytniki ebooków marki Kobo. Tylko teraz kupisz w obniżonych cenach Kobo Libra Colour i Kobo Sage!

Jak skorzystać z promocji?
step-mark-icon 1
Wejdź na stronę i kup objęty promocją czytnik.
step-mark-icon 2
W polu „dodaj kod rabatowy” wpisz kod WAKACJE24.
step-mark-icon 3
Cena produktu zostanie automatycznie obniżona! Następnie przejdź do finalizacji zamówienia.

Uwaga!

Promocja nie obejmuje produktów marketplace. Promocja trwa od 01.07.2024 do 14.07.2024 lub do wyczerpania zapasów. Aby skorzystać z promocji należy wpisać w koszyku kod rabatowy WAKACJE24

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji nawet do 140 zł rabatu na wybrane czytniki marki Kobo. Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę czytnik Kobo Libra Colour oraz Kobo Sage. Nie przegapcie tej szansy, aby czytać bez ograniczeń w wakacje i nie tylko!

Kobo Libra Colour

Kobo Libra Colour to nowoczesny czytnik e-booków dostępny w kolorze czarnym i białym, który pozwala cieszyć się pełnią barw na 7-calowym ekranie E Ink Kaleido™ 3. Idealnie sprawdza się w każdych warunkach oświetleniowych, oferując doskonałą czytelność bez odblasków. Dzięki kompatybilności z Kobo Stylus 2, użytkownicy mogą zaznaczać i podkreślać fragmenty tekstu, dodając kolorowe notatki. Ergonomiczna konstrukcja czytnika zapewnia wygodę użytkowania, a funkcje takie jak ComfortLight PRO i tryb ciemny dbają o komfort oczu. Kobo Libra Colour wykonany jest z materiałów pochodzących z recyklingu i jest w pełni wodoodporny, co czyni go trwałym i ekologicznym wyborem. Dodatkowo, możliwość korzystania z kolorowych etui z funkcją automatycznego budzenia i usypiania, jeszcze bardziej podnosi wygodę użytkowania.

Kobo Sage

Kobo Sage to zaawansowany czytnik e-booków, wyposażony w 8-calowy płaski ekran dotykowy E Ink Carta 1200, który oferuje głęboki kontrast i bardzo wyraźną czytelność, a także szybsze przewracanie stron. Dzięki trybowi ciemnemu, zmniejsza zmęczenie oczu podczas długiego czytania. Ten elegancki i lekki czytnik posiada czterordzeniowy procesor i szybkie, dwuzakresowe Wi-Fi, co gwarantuje najwyższą wydajność. Dodatkowo, jest ergonomiczny, całkowicie wodoodporny i idealny do czytania zarówno w poziomie, jak i pionie. Kobo Sage obsługuje audiobooki dzięki technologii Bluetooth® i współpracuje z Kobo Stylus, umożliwiając tworzenie odręcznych notatek, które można łatwo konwertować na tekst. Czytnik oferuje także wsparcie dla Dropbox, umożliwiając bezprzewodowe dodawanie e-booków i dokumentów oraz eksportowanie notatek. Funkcja ComfortLight PRO pozwala na regulację jasności i temperatury barwowej, zapewniając komfort dla oczu i brak wpływu na sen.

Nie zwlekaj! Promocja trwa tylko do 14.07.2024. Czytaj bez ograniczeń z nowym czytnikiem Kobo!

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 07:39
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.