Udostępnij
Skomentuj

Ciesz się 5 letnią gwarancją z Epson!

Zarejestruj zakupiony produkt Epson i ciesz się nawet 5 letnią, rozszerzoną gwarancją! Poznaj wyjątkową jakość urządzeń Epson i korzystaj bez obaw.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Kup objęty promocją produkt Epson w terminie 01.02.2024 - 31.03.2024.
step-mark-icon 2
Wejdź na stronę organizatora promocji, wypełnij formularz zgłoszeniowy i zarejestruj swój zakup.
step-mark-icon 3
Poczekaj na zweryfikowanie zgłoszenia.
step-mark-icon 4
Po pozytywnej weryfikacji otrzymasz rozszerzoną gwarancję na zakupiony produkt Epson.

Uwaga!

Promocja nie obejmuje produktów marketplace. Promocja trwa od 01.02.2024 do 31.03.2024 lub do wyczerpania zapasów. Wniosek o rozszerzenie gwarancji należy przesłać w ciągu 30 dni od daty zakupu produktu. Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatora promocji.

Rozszerzona gwarancja Epson: dodatkowy komfort i pewność zakupu.

Ciesz się rozszerzoną gwarancją z Epson! Teraz przy zakupie wybranych modeli drukarek, możesz odebrać dodatkową gwarancję, dzięki której zyskasz komfort użytkowania na długie lata! Wystarczy zarejestrować produkt aby móc skorzystać z aż 5 letniej gwarancji na zakupione urządzenie.

Dłuższa gwarancja, większa pewność!

Drukarki Epson znane są ze swojej niezawodności i wysokiej jakości druku. Teraz firma Epson idzie o krok dalej, oferując dodatkową gwarancję, aby zapewnić klientom jeszcze większy komfort i pewność zakupu. Wybrane modele drukarek Epson objęte są promocją, dzięki której otrzymujesz dodatkowe 48 miesięcy gwarancji. Łącząc to ze standardową 12 miesięczną gwarancją w sumie otrzymujesz aż 5 lat gwarancji!

5 lat spokoju: dlaczego warto?

Otrzymując rozszerzoną gwarancję na produkt Epson, klient zyskuje nie tylko dłuższy okres ochrony, ale także spokój i pewność, że jego drukarka będzie działać bezproblemowo przez wiele lat. To doskonała inwestycja dla osób, które cenią niezawodność sprzętu i chcą uniknąć nieprzewidzianych wydatków związanych z ewentualnymi naprawami.

Promocja trwa, nie przegap okazji!

Promocja firmy Epson z rozszerzoną gwarancją to niepowtarzalna okazja dla wszystkich, którzy planują zakup nowej drukarki. Nie tylko zyskasz dostęp do jednego z najnowocześniejszych sprzętów drukujących, ale również zabezpieczysz się przed ewentualnymi problemami technicznymi na długie lata.

Podsumowanie

Nie czekaj, sprawdź dostępność promocji, wybierz model drukarki Epson spełniający Twoje oczekiwania i ciesz się nie tylko doskonałą jakością wydruków, ale także przedłużoną gwarancją dającą Ci spokój na kolejne 5 lat!

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 22:45
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.