Udostępnij
Skomentuj

Bądź Eco z iiyama!

iiyama wprowadza nową serię monitorów łączących zrównoważony rozwój z wysoką wydajnością. Te innowacyjne urządzenia nie tylko chronią środowisko, ale również zapewniają doskonałą jakość obrazu i funkcjonalność.

iiyama wprowadza nową serię ekologicznych monitorów desktopowych

iiyama, renomowana japońska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości monitorów, zaprezentowała nową serię monitorów desktopowych, które są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na ekologiczne rozwiązania technologiczne. Nowa linia, oznaczona etykietą energetyczną klasy B, harmonijnie łączy przyjazność dla środowiska, ochronę zdrowia wzroku oraz wysoką wydajność, umożliwiając klientom dokonanie świadomego ekologicznie wyboru.

Ekologiczne cechy nowych monitorów iiyama

Nowe monitory iiyama są wyposażone w ekrany z technologią paneli IPS, które przodują pod względem wydajności, jednocześnie będąc przyjaznymi dla środowiska. Seria ta posiada certyfikaty TCO Certified oraz EPEAT® Silver, które są jednymi z najbardziej zaufanych eko etykiet dla elektroniki na świecie. Certyfikaty te świadczą o stałym zaangażowaniu iiyama w spełnianie wysokich standardów przemysłowych dotyczących zrównoważonego rozwoju.

Jednym z kluczowych elementów ekologicznej strategii firmy jest opakowanie produktu, które w 100% nadaje się do recyklingu i nie zawiera plastikowych elementów. Dodatkowo, obudowa monitorów jest wykonana w 85% z materiałów pochodzących z recyklingu. Elegancka konstrukcja ramki monitorów nie tylko oszczędza materiały, ale również sprawia, że są one idealne do konfiguracji z dwoma monitorami.

Zgodność z normami i oszczędność energii

Monitory iiyama są zgodne z normami Green Compliance oraz dyrektywą UE 2002/95/WE w sprawie ograniczenia stosowania substancji niebezpiecznych (RoHS 1). W szczególności, monitory te są w 100% wolne od rtęci, co wykracza poza przepisy dyrektywy, aby stworzyć bezpieczniejszy i czystszy produkt.

Posiadając klasę energetyczną B, monitory te skutecznie oszczędzają energię elektryczną bez uszczerbku dla wydajności. Energooszczędna funkcja, wykorzystująca najbardziej wydajną technologię podświetlenia LED w połączeniu z wysokowydajnym filtrem kolorów, utrzymuje jasne i żywe kolory, dzięki czemu wydajność obrazu pozostaje niezmieniona.

Nowe modele monitorów

W skład nowej serii monitorów iiyama wchodzą cztery modele:

Każdy z tych monitorów został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wysokiej jakości obrazu i wydajności, jednocześnie minimalizując wpływ na środowisko. Nowe monitory iiyama to doskonały wybór dla świadomych ekologicznie konsumentów, którzy nie chcą rezygnować z jakości i wydajności.

Wybierz świadomie, wybierz iiyama.

iiyama, poprzez wprowadzenie nowej serii ekologicznych monitorów desktopowych, pokazuje swoje zaangażowanie w zrównoważony rozwój i ochronę środowiska. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, ekologicznych materiałów oraz zgodności z międzynarodowymi normami, nowe monitory iiyama stanowią krok w stronę zrównoważonej przyszłości technologii komputerowej.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 18:29
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.