Środki czyszczące do elektroniki
Do koszyka

AF Screen-Clene Pump Spray 250ml (SCS250)

ID produktu: 759283
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Pojemność [ml]: 250
  • Rodzaj: Spray
  • Zastosowanie: Do ekranów
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Środek w sprayu do stosowania na ekranach monitorów, powierzchni szklanych, płyt szklanych w kserokopiarkach, rzutników. Do stosowania wraz z Safecloths, Safetiss lub Safewipes dla idealnego wykończenia.

Specyfikacja

Rodzaj
Spray
Zastosowanie
Do ekranów
Pojemność [ml]
250

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
n/d

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Yealink SIP-W52H, ABBYY Scanmarker (79804096637), Delock MiniJack 3.5mm - MiniJack 3.5mm, 1m, Czarny (84666), TTEC etui Smooth Samsung Galaxy Note 4 (2PNA173SF), Kodak Bateria Extra Heavy Duty 9V Block 250mAh 1szt., InLine Opaski zaciskowe na kable, długość 350 mm, szerokość 4.8 mm, białe, 100 sztuk (59964M), Walkera Płytka USB TALI H500-Z-19, Asus Designo Curved MX32VQ, Lindy Rozdzielacz 4 x RJ-45 (34015), Purina Indyk Dog Chow Adult Light 2,5kg, Dingo Fred Energy rozmiar 85 szer. 2.5 cm Zielone (94620), LogiLink DisplayPort HDMI, 3m, Biały (CV0065), Buffalo MiniStation 240GB USB 3.0 (SSD-PM240U3B-EU), Nzxt Aer P Series ramka czerwona (RF-ACT12-R1), Apple Macbook Pro 13 (MPXR2ZE/A/P1/R1/D1), Mac Audio BT Style 1000 Lips, MicroBattery 14.8V 4.4Ah do Dell (0Y029C), M2 METAL SLUG 2, ExtraLink EXTRALINK PATCHCORD MM OM3 SC/APC-LC/APC DUP 50/125 5M