Sieci bezprzewodowe - komponenty
Do koszyka

4World Adapter LC/APC 4Cores SM (08695)

ID produktu: 544250
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu


Elementy toru światłowodowego łączące ze sobą dwa złącza światłowodowe.

Specyfikacja

Adapter światłowodowy
Zielono-biało-srebrny
Metal
Plastik
Sieci światłowodowe
4 rdzenie
Rodzaj obsługiwanych włókien: SM
Tłumienność wtrąceniowa <0.2 dB
Typ złącza: LC/APC

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Zelmer ZJE1700S (496 Symbio Line), 4World HDMI - HDMI 1m czarny (8603), Alphacool HF Adapter kątowy (64198), Argosy RC321N, Genesis Jack 3.5mm - Jack 3.5mm x2 0.2m srebrny (NKA-0729), Logo Chusteczki jednorazowe do ekranów 100szt., Dell Primary 6 Cell, 65 Wh (R4CN5), Auerswald TSA-a/b (90060), Tenda AP4, Diverse Patchcord światłwodowy, 50/125 SC/LC (OM3), 5m, Patio Gumka do ścierania - WIKR-006358, Capcom Resident Evil HD, ESD, Suunto Pasek silikonowy do zegarków Spartan Sport Wrist HR Sakura Strap Suunto Sakura roz. uniw (SS022933000), Faber-Castell flamastry grip (155310 FC), Tech-Protect Geometric iPad Mini 1/2/3 Navy/lime