Etui i pokrowce do telefonów
Do koszyka

4OK Flower Etui dla iPhone 6/6S

ID produktu: 4891180
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Dedykowany model:
  • iPhone X
  • iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus
  • iPhone 6, iPhone 6s
  • iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 7, iPhone 8
  • iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus
  • iPhone 7, iPhone 8
  • Galaxy S8 Plus
  • P10 Lite
  • P10
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

  • Etui idealnie dopasowane Twojego telefonu, zabezpiecza go przed. Zadrapaniami, nadając urządzeniu indywidualny wygląd.
  • Przyjemny w dotyku
  • Dostęp do wszystkich przycisków i portów.

Specyfikacja

Przezroczysty
Wielobarwny
Plecki/Nakładka
TPU (termoplastyczny poliuretan)
iPhone 6
iPhone 6s

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Fellowes Electron A3 (5410501), Toshiba 1 TB 3.5" SATA III (DT01ACA100), Liebherr CU 2811, Xtrfy XTP1-L4-NiP-IT, Elo Touch Solutions 4243L (E000444), Lynx CS Patchcord światłowodowy, 50/125, OM4, LC-LC, 5m (DPX-50-LC/LC-OM4-5), Eldom smoothie Pomarańczowy (BLP10), Lanberg RJ-45/RJ-45 kat.6 Szary 15m (PCU6-10CC-1500-S), Mercury SoftJelly do Samsung J3 2017 J330 białe (BRA005729), ANTRA Teczka A4 709 czerwona na suwak (233362), Avery Zweckform ETYK.ZF WYSYŁKOWE 199,6,X289,1 300ETYK. - 8019-300, Zero Żel do mycia naczyń na bazie naturalnego octu jabłkowego 0,5L, Starpak Torebka Psi Patrol Pups fioletowa (391783), Riotoro CR1280 Prism RGB (CR1280), DJI Zenmuse X7 DL-S 16mm F2.8 ND ASPH, EUROPA Terminarz Nauczyciela 2018/2019, Artimex Zliczający Chip Do Hp Ce413a Magenta, TelForceOne Szkło hartowane Tempered Glass Forever do Samsung A6 2018