Etui i pokrowce do telefonów

4OK Cover4U Etui dla Samsung Galaxy S8

ID produktu: 4891164
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: Galaxy S8
  • Kolor: Wielobarwny, Przezroczysty
  • Materiał: TPU (termoplastyczny poliuretan)
  • Typ: Plecki/Nakładka
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Leasing

Opis produktu

  • Etui idealnie dopasowane Twojego telefonu, zabezpiecza go przed. Zadrapaniami, nadając urządzeniu indywidualny wygląd.
  • Przyjemny w dotyku
  • Dostęp do wszystkich przycisków i portów.

Specyfikacja

Przezroczysty
Wielobarwny
Plecki/Nakładka
TPU (termoplastyczny poliuretan)

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: NetRack osłonka zalewana, kat 5e UTP, 0.25m czarny (BZPAT025UK), Ravanson KWGE-K90 CHEFF MODERN, GoPro 3-Way Grip | Arm | Tripod (AFAEM-001), Camry CR 6706 Uniwersalna Pokrywa Szklana 28 cm, Ultrasone PRO 900 - WYPRZEDAŻ !!!, Dell 1TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5'' (400-AFYB), InLine Patchcord S/FTP, PiMF, Cat.6, certified, szary 0.5m (76750A), MicroConnect Patchcord światłowdowy, FC/UPC-SC/UPC, 62.5/125 OM1, 2m (FIB720002), LogiLink HDMI - HDMI 5m czarny (BHAA50), Lenovo V3700 1.2TB 2.5" 10000 SAS-3 (01DE353), Actis ACS-HANDS, Oxford KOŁONOTATNIK A4 (100101421), MyScreen Protector folia do iPhone 6+ /6s+, 2 sztuki (001555480000), Apple urBeats3 białe (MQFV2ZM/A), Lenovo Yoga 520-14IKBR (81C8006SPB) 16 GB RAM/ 256 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Oras Safira stojąca chrom (1035), Pilot prostokąt Basic PBD1 , Hofi Glass szkło hartowane PRO+ dla Galaxy J7 (2017)