Legowiska dla psa
Do koszyka

Trixie KOC BARNEY 150X100CM CZARNY Z ŁAPAM

ID produktu: 1151564
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Szaro-czarny
  • Materiał: Flausz
  • Rodzaj: Koc
  • Wymiary [cm]: 150x100
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Koc Barney

  • Flausz
  • Chroni meble przed brudem i sierścią

Specyfikacja

Rodzaj
Koc
Materiał
Flausz
Wymiary [cm]
150x100
Kolor
Szaro-czarny

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: MicroConnect HDMI - HDMI, 2, Czarny (HDM19192V1.4A90), Zolux Smycz SUPERSTAR 25 mm/1.20 m, pomarańczowy, HP 657X oryginalny wkład LaserJet z purpurowym tonerem o dużej pojemności (CF473X), Intellinet Network Solutions Światłowód Krosowy, Duplex, Multimode, ST/SC, 62.5/125 µm, OM2, pomarańczowy, 5m (470087), EK Water Blocks EK-FC Terminal X3 S Type II Acetal, Silicon Power Armor A62 2TB (SP020TBPHD62SS3K), Emeko Dowód wpłaty A6 (774), Toshiba Bateria Alpha Power AAA / R03 4szt., Asarto Toner AS-LC731CN / CRG731 (Cyan), MSI GV72 (8RC-017XPL) 16 GB RAM/ 128 GB M.2 PCIe/ 128 GB SSD/, Fresh Notatnik ozdobny A5 80 linia , Mercury I-Jelly J1 J210 2016 niebieski /blue, Lindy Kabel USB A - USB B 3.0 Lindy 31836 - 1m, nemo Folia ochronna na LCD SE G502, Omega metal cable TYPE-C na USB 1.8A 1M , COLORPLUS SPINACZE BIUROWE COLORPLUS 50MM 18 SZT OKRĄGŁE MIX KOLORÓW, 4J Studios Overlord Complete Pack, ESD, 3MK 3MK Glass Max Privacy iPhone X czarny black, FullScreen Glass Privacy uniwersalny, TP-LINK AC1200 Mesh WiFi system, MU-MIMO, 2-pack (Deco M4)