Przysmaki dla psa
Do koszyka

PROZOO PATYCZKI MUNCHY naturalne 5" 12.5cm 100szt.

ID produktu: 1469525
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Rodzaj: Pałki i patyki
  • Właściwości: Dostarczająca witamin i składników odżywczych, Najwyższa smakowitość
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Smakowity przysmak dla psa.  Świetnie sprawdzi się jako nagroda podczas, na przykład, treningu komend lub jako przekąska by umilić psiakowi czas. Pomaga zachować higienę jamy ustnej i zdrowie zębów. Przysmak sprawi, że Twój pies będzie szczęśliwy i pełen energii.

 

 

Specyfikacja

Właściwości
Dostarczająca witamin i składników odżywczych
Najwyższa smakowitość
Rodzaj
Pałki i patyki

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Epson C13S051127, GamersWear STUDIO 47 oliwkowa (L) ( 5923-L ), HP Polisa serwisowa 3y Nbd Onsite Exch OJPro251dw Service - U6Z98E, Delock HDMI Micro MiniJack 3.5 mm D-Sub (VGA), 0.17, Biały (65557), Crayola Markery metaliczne 5 szt. (58-5054), MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/UPC-ST/UPC, 62,5/125 OM1, 1m (FIB410001), Lestar Lestar 5m, Herlitz Plecak Motivrucksack Horses różowy (50008018), Trixie RZUTKA DLA PSA 30cm, TB Toner TS-C406SR CY / CLT-C406S (Cyan), Zolux Dekoracja akw. czaszka dinozaura model 2, Dirt Devil DD2650-1, Lena Lighting Przedłużacz mieszkaniowy 4 gniazda z wyłącznikiem 2P+Z 5m biały (614378), TULOKO szary (3396), Hurtel Hybrid Armor pancerne hybrydowe etui pokrowiec Huawei Y6 2018 srebrny, Bic Cienkopis Intensity zielony, AMD Athlon 200GE, 3.2GHz, 4MB, BOX (YD200GC6FBBOX), IPAKY Etui iPhone X iPaky 3 in 1 wytrzymały elegancki 3-częściowy pokrowiec różowy, Recobed Poduszka Azowian blue 50cm