Opis
Specyfikacja
Opinie
Inspiracje (1)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Mortal Kombat XI - Premiera 23.04.2019

ID produktu: 4143598
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

Mortal Kombat powraca w lepszej niż kiedykolwiek formie, dzięki nowej ewolucyjnej odsłonie kultowej serii! Całkowicie nowy kreator postaci daje niebywałą kontrolę nad tworzeniem swoich własnych, nadzwyczajnych wojowników. Nowy silnik graficzny, efektownie prezentujący momenty rozbijania czaszek i wydłubywania gałek ocznych, sprawi że poczujesz się jak podczas prawdziwego starcia z wrogiem. Z szeregiem nowych oraz klasycznych dla serii wojowników, najlepszy w swojej kategorii tryb fabularny Mortal Kombat kontynuuje epicką, ponad 25-letnią sagę.

 

Specyfikacja

NetherRealm Studios
Mortal Kombat
Typ
Główna gra
Akcja
Bijatyka
Zręcznościowa
Klasyfikacja PEGI
+18
Angielska
Polska (napisy)

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Inspiracje (1)

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (1)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Delock Adapter mini HDMI C - HDMI micro-D (65343), Walther Album Charm,30x30, 50 bialych stron, czarny (FA-502-B), InLine Przedłużacz zasilania, biały 5m (16405W), MicroConnect RJ-45/RJ-45 kat.5e 15m Zielony (UTP515G), TF1 Toner TFO B-325B (TN-325B) (T_0006576), Canon IXUS 185 Red(1809C001AA), HORI Real Arcade Pro One Kai XBO (XBO-010U), MicroConnect Patchcord światłowodowy LC/UPC - ST/UPC, 62.5/125, OM1, 10m (FIB410010), PowerWalker VFI 3000 TGS, Beeyo Nakładka Wooden NO.1 do Huawei P10 (GSM030039), Expression TONER DO LEXMARK C 780 / 782 CYAN (P) - C780H1CG, LA KALIGRAFICA GROUP SRL Zestaw piśmienniczy (031-1295S), 3MK szkło ochronne flexible glass dla Galaxy A5 2017, Evcorp Piórnik prostokątny Wzory geometryczne, Miloo Home Wazon Atine 37x37x100cm, nemo Etui Polaroid hard glitter Samsung S4 czerwony, Accura Accura toner Brother (TN-230BK), Equip Patchcord Cat 6a, SFTP, 20m, czerwony (606510), GSM City SZKŁO HARTOWANE 3D SAMSUNG GALAXY A6 PLUS 2018 TRANSPARENTNE