Switche - moduły
Do koszyka

Moduł TP-LINK TL-SM311LM Multi-mode MiniGBIC Module

ID produktu: 200238
Zobacz produkty podobne
(4)
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie (4)
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Zastosowanie produktu

Moduły światłowodowe z serii TL-SM311LM przeznaczone są do zwiększania zasięgu transferu inteligentnych i zarządzalnych przełączników do ok 550 metrów. W zależności od wymagań sieci i konieczności obniżenia kosztówmożna wybrać właściwe urządzenie sieciowe do obsługi modułów światłowodowych.

 

 

  • Wsparcie trybu pełnego dupleksu
  • Obsługa standardu Plug-and-Play
  • Wskaźniki LED informują o stanie pracy modułu światłowodowego
  • Zasilanie: Zasilany wewnętrznym zasilaczem przełącznika
  • Możliwość montażu w przełącznikach wyposażonych w standardowe sloty SFP 1000Mb/s
MEDIA KONWERTER I MODUŁ
Standardy i protokoły IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Długość fali 850nm
Zasilanie 3,3V
Kabel Światłowód wielomodowy
Typ światłowodu 50/125um lub 62,5/125um wielomodowy
Maksymalna długość kabla 550m
Prędkość transmisji 1,25Gb/s
Typ portu LC
Certyfikaty FCC, CE
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Specyfikacja

Opinie (4)

(4)
5/5
(4)
100% osób poleca
ten produkt
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Najbardziej pomocna opinia
Opinia potwierdzona zakupem
Wszystko działa bez zastrzeżeń
  • ZALETY:
  • + Cena
  • WADY:
  • - brak
Posiadam ten produkt 1-2 miesiące

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
60 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (4)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Whitenergy Whitenergy bateria Acer Aspire One 4400mAh Li-Ion 11.1V (05875), Fideltronik CSB zestaw 12 akumulatorów GP1272 F2 12V/7.2Ah, Hama DisplayPort Mini HDMI, 0.1, Czarny (54560), Gembird UVG-002, Qoltec DVI Mini HDMI, 0.15, Biały (50519), StarTech Uchwyt biurkowy (ARMSLIMDUO), Forever rowerowy BH-100 M, Flexcopters FX3 Light (741760), Zolux Ozdoba akwarystyczna termo, SABA KAGANIEC METALOWY NR 0, Black Point TUSZ CANON CLI- 571XLY(BPC571XLY), Axial Łożysko 8x12x3.5mm 2 szt. (AX31495), HP SAMSUNG Trommel gelb CLX-8385ND - SU607A, Plextor M8V 256GB M.2 SATA (PX-256M8VG), Baseus Kabel Baseus Golden Belt Apple USB - USB 2.0 1,5m 2A Złoty, Nillkin Etui Frosted Shield Nokia 3 Złoty, AZO Digital Konwerter napięcia 230 VAC 50 Hz -> 110 VAC 60 Hz CN-300 300W, Hurtel 360 Protection etui na całą obudowę przód + tył Xiaomi Redmi Note 6 Pro czarny uniwersalny, Pelikan Gumka AC30+AS30 PP/2