Instrukcja
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi (1)
Raty

Microsoft Office 365 Business Essentials

Licencja elektroniczna Subskrypcja 12 miesięcy
ID produktu: 774183
Zobacz produkty podobne

Opis produktu

 

Efektywna praca w każdym miejscu

Pracuj na swoich różnych urządzeniach, aby tworzyć, edytować i udostępniać pliki programów Word, PowerPoint, Excel i OneNote w trybie online. W dowolnym czasie,w dowolnym miejscu.

Łatwiejsza współpraca

Przechowuj, synchronizuj i udostępniaj pliki w trybie online, aby były zawsze aktualne. Ponadto możesz edytować dokumenty razem z innymi osobami w czasie rzeczywistym.

Łatwa konfiguracja i zarządzanie

Dzięki szczegółowym instrukcjom możesz z łatwością skonfigurować użytkowników i szybko zacząć korzystać z usług. Ponadto usługa Office 365 zajmuje się kwestiami informatycznymi dla Ciebie.

Usługa Office 365 Business Essentials obejmuje:

Usługi online

Poczta e-mail ikalendarze 

Korzystaj z poczty e-mail klasy biznesowej w rozbudowanym i znajomym interfejsie programu Outlook, do którego możesz uzyskiwać dostęp z komputera stacjonarnego lub w przeglądarce internetowej przy użyciu aplikacji Outlook Web App. Uzyskaj skrzynki pocztowe o rozmiarze 50 GB na użytkownika i wysyłaj załączniki o wielkości do 150 MB.

Konferencje online

Organizuj spotkania online z zawartością audio i wideo, korzystając z udostępniania ekranu i konferencji wideo HD dostępnych po jednym kliknięciu. 

Wiadomości błyskawiczne i łączność programu Skype 

Kontaktuj się z innymi użytkownikami programu Skype dla firm za pomocą wiadomości błyskawicznych, połączeń głosowych i wideo, a także informuj o swojej dostępności za pomocą statusu. Przekazuj użytkownikom programu Skype informacje o obecności, wysyłaj im wiadomości błyskawiczne i korzystaj z połączeń audio.

Firmowa sieć społecznościowa

Oprogramowanie do współpracy i aplikacje biznesowe Yammer umożliwiają pracownikom nawiązywanie połączeń z odpowiednimi osobami, udostępnianie informacji w zespołach i organizowanie projektów tak, aby można je było szybciej realizować.

Przechowywanie i udostępnianie plików

Usługa OneDrive dla Firm udostępnia 1 TB przestrzeni dyskowej dla każdego użytkownika i umożliwia dostęp do dokumentów niemal z dowolnego miejsca. Udostępniaj pliki innym osobom z Twojej organizacji i spoza niej, kontroluj, kto może wyświetlać i edytować poszczególne pliki oraz łatwo synchronizuj pliki z komputerami PC i Mac i innymi urządzeniami.

Witryny zespołów

Podstawowy magazyn 10 GB oraz 500 MB miejsca do magazynowania dla każdego użytkownika zapewniają łatwy dostęp do dokumentów oraz możliwość ich udostępniania. 

Aplikacje Office Online

Twórz i edytuj dokumenty programów Word, OneNote, PowerPoint i Excel z poziomu przeglądarki. 

Profesjonalne opowiadanie historii w formacie cyfrowym

Za pomocą aplikacji Sway, nowości w usłudze Office 365, możesz łatwo tworzyć atrakcyjne, interakcyjne raporty, prezentacje, biuletyny, szkolenia i inną zawartość opartą na sieci Web — bezpośrednio na telefonie, na tablecie lub w przeglądarce. Swaye można łatwo udostępniać. Wyglądają one świetnie na dowolnym ekranie. 

Wyszukiwanie i odnajdowanie

Bądź na bieżąco. Wyszukuj i odnajduj zawartość w usłudze Office 365 na podstawie spersonalizowanych analiz. Aplikacja Office Delve to pierwsze rozwiązanie, które korzysta z funkcji Office Graph, kolekcji przeanalizowanych sygnałów lub wniosków wyciągniętych na podstawie zachowania poszczególnych użytkowników i ich relacji z zawartością, tematami i kontaktami. 

Wszystkie plany usługi Office 365 dla firm zapewniają szereg korzyści:

Niezawodność

Możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoje usługi są dostępne przez 99,9% czasu (gwarantowane) na podstawie finansowanej umowy SLA.

Zabezpieczenia

Nowatorskie metody zapewniania bezpieczeństwa z pięcioma warstwami zabezpieczeń i proaktywnym monitorowaniem zapewniają ochronę danych klientów. 

Ochrona prywatności

Twoje dane należą do Ciebie. Chronimy je i zapewniamy poufność informacji. 

Administracja

Wdrażanie usługi Office 365 w Twojej firmie i zarządzanie nią bez wymaganej specjalistycznej wiedzy informatycznej. Możesz dodawać i usuwać użytkowników w ciągu kilku minut.

Najnowsza wersja

Nie trzeba płacić za uaktualnienia wersji — aktualizacje są uwzględnione w subskrypcji. Nowe funkcje są regularnie przekazywane klientom usługi Office 365.

Integracja z usługą Active Directory

Zarządzanie poświadczeniami i uprawnieniami użytkowników. Logowanie jednokrotne i synchronizacja z usługą Active Directory.

Pomoc techniczna

Pomoc ze strony firmy Microsoft zapewnia odpowiedzi na pytania telefonicznie i w trybie online, zasoby z instrukcjami oraz łączność z innymi klientami korzystającymi z usługi Office 365 w celu rozwiązywania problemów z instalacją i uzyskiwania szybkich poprawek.

Specyfikacja

Edycja pakietu
Office 365
Typ produktu
Licencja elektroniczna
Typ licencji
Komercyjna
Subskrypcja
Ilość licencji
Licencja na 5 komputerów
Okres licencji
12 miesięcy
Klient pocztowy
Tworzenie kopii zapasowych
Udostępnianie dokumentów
Zarządzanie pocztą elektroniczną
Zwiększenie wydajności pracy biurowej
Microsoft Windows 10
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows 8
Microsoft Windows 8.1
Exchange
OneDrive
SharePoint
Skype dla firm
Teams
Yammer

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (1)

Czy zakupioną tutaj subskrypcję można aktywować na instniejącym już koncie? (mam obecnie założone konto trial)

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (1)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Acme Spray do czyszczenia monitorów 250ml, Sony R3 (Blister 4szt) R03-NUB4A, Esperanza EH136R Blues, Nzxt FZ-200 Airflow - czarny z czerwony podświetleniem - 200mm - (RF-FZ20S-R1), Skink etui Samsung Galaxy S4 Mini (SRUBGALS4MINIBK), Delock HDMI Micro MiniJack 3.5 mm D-Sub (VGA), 0.17, Biały (65557), Technologia Dotyku Uchwyt biurkowy (TD046), Princess 103025, Riduria Watch Straps Stainless steel - RAWOSG42, Lamart LT1040 Garnek ze stali nierdzewnej 20cm (42001769), Nanoleaf Aurora Expansion Pack (3 panele) (NL22-0001TW-3PK), ART Uchwyt LCD/LED (RAMART AR-57A), Equip Patchcord, S/FTP, płaski, 0.5m, czerwony (607827), NoName Pokrowiec na ramię XL, czarny (T_0001513), TERRA (K1100010038), NoName Etui Smart Magnet do Lenovo Vibe B, złoty (GSM027662), Stabilo DŁUG.STABILO PERFORMER CZAR/ZIELONY DŁUGOPIS - 328/3-46-1, Hama Bella Mia 13x18 złota (175238)