Kable teleinformatyczne
Do koszyka

MicroConnect Patchcord światłowodowy, LC/UPC - SC/UPC, 9/125, LSZH, 2m (FIB461002)

Kable proste
ID produktu: 1225060
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Długość: 1.6 - 2m
  • Kolor: Żółty
  • Typ kabla: Kable proste
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Patchcord światłowodowy, LC/UPC - SC/UPC, 9/125, LSZH, 2m.

 

Specyfikacja

Żółty
Typ kabla
Kable proste
Rodzaj
Światłowód
Długość
1.6 - 2m
Patchcord światłowodowy
Żyły
1
Izolacja
LSZH

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
25 lat
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Techflex Rurka termokurczliwa Flexo PET 6mm Niebieska 1m (PTN0.25-BL), Linkbasic szafa wisząca rack 19'' 9U 600x600mm czarna (WCB09-66-AAA-C), Hama Uchwyt 001186550000 32"-65", APC Smart-UPS SRT 96V, Esperanza EB178K CZARNY, MPM MPE-05/T, Chuckit! FETCH MEDLEY MEDIUM II 3PAK, Gembird Filament ABS, 1.75mm, 1kg, szary (3DP-ABS1.75-01-GR), Toshiba Portege X30-D-10J (PT272E-00K00PPL), PROZOO SP.Z O.O. FINE YORK - Węzełki Calciowe XL 1kg, Leitz COLORCLIP BIAŁY (41650004), BIMBAY Pokrowiec do kanapy Minky r.1 - 65x50cm granat-turkus, Armac Listwa zasilająca Multi M12 16A czarna 12 gniazd 4,5m (M12/16/45/CZ), NoName Kabel DisplayPort M (18+1)- HDMI M, 1m, czarny, Santoro Album na zdjęcia - Ruby (273759), KingHoff Kubek termiczny Quick Stop mix kolorów 380ml (KH-4176), Mcab HDMI Mini HDMI, 1, Czarny (7200217), Nintendo Switch Neon + Just Dance 2019, Gembird Bateria AA / R6 2900mAh 4szt.