Etui i pokrowce do telefonów
Do koszyka

Mercury JellyCase do Nokia 8 czarne (BRA006433)

ID produktu: 1756459
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Kolor:
  • Czarny
  • Przezroczysty
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Piękne oryginalne etui JellyCase firmy Mercury. Etui wykonane z wysokiej jakości elastycznego i bardzo przyjemnego w dotyku tworzywa przypominającego kauczuk. Etui ma bardzo ładną fakturę, niespotykaną w żadnym innym produkcie. Futerał świetnie chroni telefon, dzięki czemu będzie on bezpieczny w każdej sytuacji. Podwyższony rant etui idealnie zabezpiecza wyświetlacz Twojego telefonu, dzięki czemu nie musisz się martwić o zarysowania! Możesz położyć telefon ekranem do dołu bez obawy, że coś mu się stanie!

Specyfikacja

Czarny
Plecki/Nakładka

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Activejet ACL-202, Herma Etykieta okrągła pomarańczowy papier fluorescencyjny, 360 sztuk (2274), EK Water Blocks EK-AF T-Splitter G1/4", czarny (3831109847107), E-Blue Auroza US z optyczną myszą do gier, Trixie Smycz Fusion - 15mx17mm Czarno-zielona, Trixie NÓŻ TRYMERSKI, SZEROKI 19cm, MicroConnect HDMI Mini MiniJack 3.5 mm D-Sub (VGA), Biały (HDMIVGA2), ETA smoothie ActivMix (ETA010290010), MicroConnect Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC, 50/125, OM4, 0.5m (FIB2220005-4), Xiaomi XIAOMI Screen protector dla Redmi 4A (15838), Philips Master Reflex TL-D liniowa T8 G13 36W 3100lm 4000K (871150055953140), InLine InLine Optyczny kabel światłowodowy LC / LC 50 / 125?m OM4 40m, Duracell Duracell Akumulator DRPBLF19 (DMW-BLF19), Noio Kingdom: New Lands, Sandberg USB-C - USB-C 1m biały (136-22), Mocco Telefono dėklas Mocco Fancy skirtas Samsung A600, Galaxy A6 (2018), juodas, Yenkee Dakar YMS 1010BK