Etui i pokrowce do telefonów
Do koszyka

Mercury I-Jelly dla Huawei Y6 2018/Honor 7A

ID produktu: 4895027
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Kolor:
  • Czarny
  • Czerwony
  • Niebieski
  • Różowy
  • Srebrny
  • Szary
  • Zielony
  • Złoty
Dedykowany model:
  • iPhone XS Max
  • iPhone XR
  • Xperia XA1
  • Redmi 3S
  • Galaxy J3 (2017)
  • Galaxy J3 (2016)
  • Galaxy A5 (2016)
  • Xperia E5
  • Galaxy A5 (2017)
  • iPhone 6, iPhone 6s
  • G6
  • Honor 7A, Y6 2018
  • Galaxy J7 (2016)
  • Galaxy S7
  • Galaxy S8
  • P9 Lite
  • P10
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

  • Etui idealnie dopasowane Twojego telefonu, zabezpiecza go przed. Zadrapaniami, nadając urządzeniu indywidualny wygląd.
  • Przyjemny w dotyku
  • Dostęp do wszystkich przycisków i portów.

Zdjęcie poglądowe 

Specyfikacja

Różowy
Plecki/Nakładka
TPU (termoplastyczny poliuretan)
Honor 7A
Y6 2018
Dopasowana do modelu
Dopasowana do modelu

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Wallner karton Delta skóropodobna, Canon Photo Paper Plus Semi-gloss SG201 A3 (1686B029AA) satynowy |10 ark, LogiLink Patchcord CAT 6 F/UTP EconLine 7,5m, Czarny (CP2083S), HP VMW VSPH ESSPLUS KIT 6P 3YR dla HP - F6M49AAE, Reflecta FLEXO 40-200 srebrny (23108), Brennenstuhl Tower 2m, E-Blue Auroza XL (EMP011-L), MicroConnect Patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC, 50/125, OM3, 7m (FIB222007), Bluewalker VFI 2000 TGB (10122099), Feel Eco Płyn do mycia naczyń, owoców i warzyw owocowy 5L, FunnyCase FUNNY CASE ETUI NADRUK WE ARE ALL DREAMERS HUAWEI MATE 10 LITE, GSM City ETUI FANCY BOOK NOKIA 5 MIĘTA GRANAT, Diloy Skórzany pasek do zegarka 19 mm Diloy 302.19.3, Mercury Goospery ETUI JELLY CASE MERCURY HUAWEI P8 LITE 2017 NIEBIESKI, MARTYPET Karma mokra dla kota 100% mięsa kurczak 100g , Banquet Banquet česnakų pjaustyklė, Elder Games Meridian: New World, ESD, Mouldy Toof Studios The Escapists 2 Steam CD Key, Accura Cleaning Gel 250ml