Ładowarki samochodowe
Do koszyka

Ładowarka Pelikan samochodowa 12V 3xUSB różowa 5V/2.1A

ID produktu: 4582722
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Amperaż (prąd wyjściowy): 2.1A
  • Rodzaj złącza kabla: USB
  • Rodzaj ładowarki: Adapter
  • Wyjścia adaptera: 3x USB
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Ładowarka samochodowa 12V 3xUSB różowa 5V/2.1A

Specyfikacja

Różowy
Rodzaj ładowarki
Adapter
Wyjścia adaptera
3x USB
Rodzaj złącza kabla
USB

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
-
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Impuls-PC HDMI - HDMI, Czarny (5001 BM-G 1,8m Giftbox), Digitus Biurkowy panel krosowy , kat. 6, klasa E, ekranowany (DN-91608SD), HP 205 INSTANT (JL184A), Zyxel 2-Bay NAS326 (NAS326-EU0101F), Tehalit Tehalit General Purpose Trunking 'BR Netway' - BRN7013019010, Healthy Paws Dziczyzna & Proso dla psów dorosłych 12 kg, Dingo Rączka z taśmy polipropylenowej 2.5/40cm Niebieska (10607), InLine DisplayPort Mini HDMI, 1.5, Biały (17176I), Qoltec Optic Patchcord SC/UPC - LC/UPC simplex SM 9/125 G652D 1m (54338), Saturn ST-FP0060, Teka UNIVERSAL DOZOWNIK (40199310), NC Koperty KOPERTA C-6 BIAŁA SK Z.POTW.ODB.800. (11021407), Krusell Ekerö (61053-X), WITTE MOLEN Puur Hamsters 400g, ARRMA Śruby z łbem kulistym 4 szt. aluminiowe (AR721306) , Delock Kabelbinder Delock Box 600-teilig farbig - 18629, Karcher Preparat Rm 503 do czyszczenia szkła w saszetkach (6.295-302.0), Ubiquiti UniFi Wave2 AC AP,, Maduu Studio Biurko Hooper 120x60 cm białe profil 30m blat lakierowany dąb naturalny