Etui i pokrowce do telefonów

Hurtel Silicone Case elastyczne silikonowe etui pokrowiec iPhone XR czerwony

ID produktu: 5348232
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Dedykowany model: iPhone XR
  • Kolor: Czerwony
  • Materiał: Silikon
  • Typ: Plecki/Nakładka
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

Silicone Case to niezwykle przyjemne w dotyku etui, które gwarantuje naszemu smartfonowi bezpieczeństwo, a nam dużą wygodę jego użytkowania. Wysokiej jakości silikon, z którego wykonano pokrowiec zapewnia mu dużą trwałość, a nam pewny chwyt akcesorium. Do tego wnętrze nakładki wyłożone zostało miękkim materiałem, dzięki czemu nie musimy martwić się o zarysowanie obudowy.

Etui jest wyjątkowo odporne na zarysowania, a także na odciski palców czy inne tłuste ślady. Z kolei ze względu na jego elastyczność, łatwo się je nakłada i zdejmuje. Ponadto zintegrowane przyciski blokują drogą pod nakładkę brudowi, a podwyższone krawędzie dodatkowo chronią ekran oraz obiektyw aparatu.

Specyfikacja

Czerwony
Plecki/Nakładka

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: DEMCiflex Filtr przeciwkurzowy 2x40mm - czarny ( 2x40mm Type2 black mesh/magnes ), TP-LINK TL-WA850RE, StarTech D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), Czarny (ST122LEU), iBOX X1 Bluetooth, Żółte, Sandberg etui iPhone 4/4s (402-09), MicroConnect IEC LOCK C13 - C14, 1m (PC1024), Lynx CS Patchcord światłowodowy 50/125, OM4, SC-LC, 5m (DPX-50-LC/SC-OM4-5), Zebra Etykiety Z-Band Direct (10006995K), Transcend StoreJet 1TB USB 3.0 (TS1TSJ25C3N), Trixie Grzebień z drobnymi zębami 22cm krótkowłose/gładkowłose, Sera RAFFY MINERAL PUSZKA 250 ml, Casio (GR-12), ROSSI Notes ozdobny A6 BR NP 078B, NoName Etui Magnet Book XiaoMi Redmi 5A czarny /black, SuckerFree Games Dungeons: The Eye of Draconus Steam CD Key, Lenovo Legion Y530-15ICH (81FV00W0PB) 8 GB RAM/ 256 GB M.2 PCIe/ 240 GB SSD/ Windows 10 Pro PL , NoName Nakładka Panda Baby do Huawei Mate 20 różowa, PAN DRAGON Brulion A5 kratka Dzikość Serca, Polk Audio Głośniki centralny Polk Audio T30