Gwarancje dodatkowe - serwery
Do koszyka

HP Polisa serwisowa eCarePack 3y Nbd PageWide ProX452/X55 (U8ZZ2E)

ID produktu: 925461
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty i leasing

Opis produktu

Opis produktu Electronic HP Care Pack Next Business Day Hardware Support - rozszerzona umowa serwisowa - 3 lata - u użytkownika
Typ Rozszerzona umowa serwisowa
Łącznie z obsługą Części i robocizna
Lokalizacja U użytkownika
Okres pełnego kontraktu 3 lata
Czas reakcji Następny dzień roboczy
Dostępność obsługi 9 godzin dziennie / 5 dni w tygodniu
Zaprojektowany dla PageWide Pro 452dn, 452dw, 452dwt, 552dw

 

Szczegóły obsługi i wsparcia Rozszerzona umowa serwisowa - części i robocizna - 3 lata - u użytkownika - czas reakcji:następny dzień roboczy - dostępność:9 godzin dziennie / poniedziałek-piątek

Specyfikacja

Rodzaj:
Rozszerzona umowa serwisowa
Wersja produktu:
Elektroniczna
Okres obowiązywania:
3 lata
Lokalizacja:
U użytkownika
Czas reakcji dla gwarancji on-site
Następny dzień roboczy

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Brennenstuhl Adapterstecker (1508070), Aqua Computer aqualis PRO 880ml z uchwytem LED (34049), LEGO Plecak Lego Bionicle (10506), Logo płyn do plastiku, napełnianie, 500ml, Walkera OSD Runner 250-Z-25, Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/SC OM1 62,5/125um Duplex Multimode, 20 Pomarańczowy (473033), Brennenstuhl Przedłużacz 25m, HOBBYDOG Legowisko Butterfly - Czerwone w kratkę R4, HAGEN MARINA ROŚLINA AMBULIA 20 cm, Kensington SmartFit Easy Riser CZARNY (K52788WW), Ernitec MERCURY-6 DOME BUBBLE - 0017-06352, ADATA Premier 128GB UHS-I Class 10 (AUSDX128GUICL10A1-RA1), Orno Unifon wielolokatorski 2 żyłowy biały, GSM City CASE ETUI 3D FUTRO KACZUSZKA IPHONE X, DrinkBox Studios Guacamelee! Gold Edition Steam Gift, Lindy D-Sub (VGA) - D-Sub (VGA), 0.5m, Czarny, Asus GeForce RTX 2070 DUAL 8 GB (90YV0C84-M0NA00), TelForceOne Pokrowiec Smart Retro do Huawei P Smart 2019 / Huawei Honor 10 Lite granatowy, Prolink FINEBLUE CLIPS FV-3 Bluetooth headphones hands free RED