Baterie do laptopów
Do koszyka

Bateria MicroBattery 10.8V 7.8Ah do Toshiba (Hstnn-Fb22)

HP
ID produktu: 4647048
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Napięcie [V]: 10.8
  • Pojemność [mAh]: 7800
  • Typ ogniwa: Li-Ion
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje
Raty

Opis produktu

 

Bateria 12-komorowa o pojemności 7800 mAh przeznaczona do laptopów HP. Napięcie 10.8V.

Specyfikacja

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
12 miesięcy
Typ gwarancji
Producenta
Informacje o gwarancji producenta

Raty i leasing

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: InLine HDMI - HDMI, 1, Czarny (17001P), Grundig E14 5W, StarTech Uchwyt biurkowy (ARMSLIM), ART AP-T01G (SLART AP-T01G), InLine Patchcord SF/UTP Cat.5e, pomarańczowy 7.5m (72575O), GPX Extreme Kabel rozgałęziacz JR 60cm 22AWG prosty (GPX/AM-3003-6), Intellinet Network Solutions Patchcord światłowodowy LC/SC OM3 50/125um Duplex Multimode, 10m, turkusowy (750523), Ferplast DUAL SMYCZ 25/110 BIAŁA, GALD Półka Silver z 18 przyprawami brązowy mat (18NS), Grand GUMKI RECEPTURKI 1KG (130-1677), ZENITH Długopis żelowy Paper Mate InkJoy Gel 0.7 mm Czarny , Art-Pol Ramka, MSI GV72 8RD-046XPL 8 GB RAM/ 512 GB SSD/ Windows 10 Home PL , Lian Li PC-O11 Air RGB (PC-O11AIR RGB) , SmartWoods Case Etui Drewniane Puzzle Samsung Galaxy J5 2016, JVC DVD-R 4.7GB JVC/TY , Nixxes Software Lara Croft and the Guardian of Light Steam Gift, FunnyCase ETUI NADRUK I LOVE KRAKÓW SAMSUNG GALAXY J5 2017, Ubisoft Assassin's Creed: Origins - The Curse Of The Pharaohs, ESD