Przysmaki dla psa
Do koszyka

Arami SKÓRKI PASKI Z MIĘSEM 100g

ID produktu: 1179531
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Masa netto: 100g
  • Rodzaj: Paluszki i paski mięsne
  • Właściwości: Naturalny, Dentystyczne, Wzmacniające uzębienie, Naturalne, Dostarczająca witamin i składników odżywczych, Najwyższa smakowitość
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

ARAMI SKÓRKI 100g PASKI Z MIĘSEM


Naturalny gryzak. Pomaga zachować higienę jamy ustnej i zdrowie zębów, a jednocześnie zaspokaja naturalny instynkt żucia psa. Przysmak sprawi, że Twój pies będzie szczęśliwy i pełen energii.


Zdjęcie Poglądowe

Specyfikacja

Właściwości
Wzmacniające uzębienie
Naturalne
Dostarczająca witamin i składników odżywczych
Najwyższa smakowitość
Naturalny
Dentystyczne
Rodzaj
Paluszki i paski mięsne
Masa netto
100g

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
nie dotyczy
Typ gwarancji
n/d
Informacje o gwarancji producenta

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: Sandberg Sync and Charge do Samsung Galaxy 5 & Note 3, 1m, micro USB 3.0, Biały (440-81), Avinity HDMI - HDMI, 3, Czarny (001271010000), Roline HDMI D-Sub (VGA), 0.15, Biały (12.03.3114), Creative Woof3 Chrome (51MF8230AA000), Gorenje MMO 20 DGWII, MicroConnect Patchcord światłowdowy, LC/PC-ST/PC, 50/125 OM3, 15m (FIB412015), HP DVD±RW SuperMulti Double - 735602-001, Sencor Waga kuchenna SKS 5700 (40016222), Brit Care Cat Chicken Breast 80g, DE HAAN DIERENVOEDING PET 410g KOT PUSZKA DZIK, Digitus Euro Netzanschlusskabel,1,8m - AK-440116-018-S, NATURO TACKA PIES 150g SALMON RICE, Dolfos DOLFOS BO 20 KG (DOLMIX) - 1099, Pilot Marker Frixion brązowy (PILO0665) , Intenso High Performance 480GB SATA3 (3833450), Usams magnetyczny Metal Disk czerwony/red ZJ20ZJ03 (US-ZJ020), Bisset Skórzany pasek do zegarka Bisset 20 mm BS-111.20.18.01, Zolux Dekoracja roślinna PlantKit Wiha model 1 (352140), Xlayer 64GB SDXC C10 UHS-I (XLSD64C10)