Legowiska dla psa
Do koszyka

Ami Play Sofa Fun S 58x46x17 cm Różowy

ID produktu: 1456334
Zobacz produkty podobne
Zapytaj społeczności 0 pytań
  • Kolor: Różowy
  • Rodzaj: Legowisko
  • Wymiary [cm]: 58x46x17
Opis
Specyfikacja
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Gwarancje

Opis produktu

FUN

Seria Fun przeznaczona jest dla małych i średnich psów. Produkty Fun stanowią połączenie intensywnego koloru z ciekawym wzorem. Ich nietuzinkowy design doda atrakcyjności i wprowadzi nutę szaleństwa w każdym wnętrzu.

 

 

Specyfikacja

Rodzaj
Legowisko
Wymiary [cm]
58x46x17
Kolor
Różowy

Opinie (0)

Produkt nie ma jeszcze opinii.

Pytania i odpowiedzi (0)

Zastanawiasz się, czy produkt spełni Twoje oczekiwania?

Gwarancje

Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
Typ gwarancji
Gwarancja wewnętrzna Morele.net

Opis

Specyfikacja techniczna

Opinie (0)

Pytania i odpowiedzi (0)

Inspiracje (0)

Outlet (0)

Market

Zobacz również: HP toner Q5945A (black), Gembird Patchcord światłowodowy, ST-SC, 1m (CFO-STSC-OM2-1M), Hama CAT5e UTP 30 m Szary (306250000), Maclean Przewód patchcord UTP cat6 2m (MCTV-659), Esperanza EKM002E, Sharkoon HDMI - HDMI, 5, Czarny (4044951018055), Kyocera Toner TK-5195M (1T02R4BNL0), Vogels Płyta mocująca Czarna (PFW 5821), Ami Play Krążek GT 14 cm, SuperMicro SNK-P0047PD, Vitapol KOSTKA WAPIENNA DLA GRYZONI-POMARAŃCZA, Mega Creative Auto wyścigowe R/C FF LAD 37X22X18 (662 10), Herlitz Plecak Schulranzen Flexi Plus Butterfly Dreams granatowo-różowy (50013609), EBI Zabawka Tornado+Lina Bordo F2 7-16kg 8.5x7x7cm, Orno Czujnik ruchu PIR 180° IP44 800W mini biały (OR-CR-242), GiftWorld Kubek Śrubokręt 450ml , GSM City CASE ETUI NADRUK ZŁY SAMSUNG GALAXY S6, Value VALUE - Patch Cable - LC Multi-Mode (M) to LC Multi-Mode (M) - 2 m - Fiber - 50/125 Micrometer - OM4 - Halogen Free - Violet (21.99.8792), Ballistix Ballistix Sport LT, DDR4, 16 GB,3200MHz, CL16 (BLS16G4D32AESB)