Udostępnij
Skomentuj

Wybierz Gigabyte i graj za darmo!

Kup jeden z objętych promocją zasilaczy Gigabyte, zostaw opinię i odbierz aż 20 EURO na STEAM.

Jak skorzystać z promocji
step-mark-icon 1
Od 6 maja 2024 kup jeden z objętych promocją zasilaczy GIGABYTE.
step-mark-icon 2
Dodaj opinię o produkcie, który kupiłeś na stronie morele.net.
step-mark-icon 3
Wyślij zgłoszenie na adres [email protected], załączając dowód zakupu zasilacza oraz screenshot ze strony produktowej („karty produktu) z widoczną opinią/recenzją.
step-mark-icon 4
Po wysłaniu zgłoszenia zespół AORUS/GIGABYTE zajmie się weryfikacją zgłoszenia i w odpowiedzi (nie później niż w ciągu 14 dni roboczych) na zgłoszenie odeśle 2 promocyjne kody do wykorzystania w serwisie STEAM o wartości 10 euro każdy (łącznia wartość kodów wynosi 20 euro).

Uwaga!

Promocja nie obejmuje produktów marketplace i trwa do wyczerpania zapasów.

Gigabyte, renomowany producent sprzętu komputerowego, przygotował niezwykle atrakcyjną promocję dla swoich klientów. Kupując jeden z trzech wybranych zasilaczy Gigabyte – GP-UD1000GM PG5, GP-UD850GM PG5, GP-UD750GM PG5 – i zostawiając opinię o produkcie, możesz otrzymać dwa promocyjne kody do wykorzystania w serwisie STEAM, każdy o wartości 10 euro. Łączna wartość kodów to 20 euro. To doskonała okazja, by nie tylko ulepszyć swój komputer, ale także wzbogacić swoją bibliotekę gier!

Dlaczego warto?

Podwójna korzyść: Kupując wysokiej jakości zasilacz, inwestujesz w niezawodność i wydajność swojego komputera. Dodatkowo, otrzymujesz 20 euro do wydania na gry lub dodatki w serwisie STEAM.

Wysoka jakość zasilaczy: Gigabyte to marka znana z produkcji sprzętu o wysokiej niezawodności. Zasilacze GP-UD1000GM PG5, GP-UD850GM PG5 i GP-UD750GM PG5 są wyposażone w najnowsze technologie, zapewniając stabilne i efektywne zasilanie Twojego komputera.

Wsparcie dla graczy: Dzięki kodom STEAM możesz wzbogacić swoją kolekcję gier, kupując nowe tytuły, dodatki czy nawet przedmioty w grach. To świetna okazja, by zrealizować swoje gamingowe marzenia.

Promocja od Gigabyte to doskonała okazja dla wszystkich, którzy planują zakup nowego zasilacza do swojego komputera. Kupując wybrany model: GP-UD1000GM PG5, GP-UD850GM PG5, GP-UD750GM PG5, nie tylko zyskujesz sprzęt o wysokiej jakości, ale także otrzymujesz 20 euro do wydania na STEAM. To idealny sposób, by połączyć modernizację swojego komputera z możliwością zakupu nowych gier. Nie przegap tej okazji i dołącz do grona zadowolonych klientów Gigabyte już dziś!

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)

Specjalista Morele | 17:23
Cześć!
Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy lub nazwę miejscowości.
Kod pocztowy możesz zmienić klikając w ikonę lokalizacji
Poznaj czas dostawy

Jeśli chcesz poznać czasy dostawy dopasowane do Twojej lokalizacji, wprowadź kod pocztowy rozwijając menu “Więcej”.