Udostępnij
Skomentuj

Satysfakcja gwarantowana z telewizorami Philips Ambilight

Kup jeden z wybranych telewizorów marki Philips i zarejestruj go. Jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, możesz zwrócić go w przeciągu 30 dni kalendarzowych.

Jak skorzystać z promocji?
step-mark-icon 1
W okresie od 20 września do 31 października 2021 roku kup jeden z wybranych telewizorów z serii Philips Ambilight i zachowaj dowód zakupu (paragon lub faktura).
step-mark-icon 2
Najpóźniej 7 dni kalendarzowych od daty zakupu zarejestruj sprzęt na stronie internetowej promocji https://www.satysfakcjaambilight.com/
step-mark-icon 3
W przypadku braku satysfakcji z obsługi kupionego sprzętu, możesz go zwrócić zgodnie ze wskazanymi zasadami. Masz na to maksymalnie 30 dni kalendarzowych.

Jak zwrócić produkt?

Zwracany produkt musi być kompletny, dostarczony w oryginalnym, niezniszczonym opakowaniu. Potrzebny jest również pełen zestaw dokumentów (instrukcja obsługi i karta gwarancyjna), a także dowód zakupu sprzętu. Aby zwrócić produkt wyślij chęć zwrotu na adres mailowy: [email protected] a następnie czekaj na instrukcję. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz adres do zwrotu. Koszty zwrotu pokrywa kupujący.

Telewizory Philips Ambilight biorące udział w akcji

Promocja „Satysfakcja gwarantowana” dotyczy telewizora Philips PUS7906/12 LED 4K Ultra HD Android Ambilight występujący w pięciu wersjach zróżnicowanych pod względem przekątnej obrazu. Zdecydować możesz się modele:

Wszystkie telewizory obsługują rozdzielczość 4K UHD, technologię HDR i system Android, który pozwala na instalowanie rozmaitych aplikacji. Wpływ na wysoką jakość obrazu oraz dźwięku mają natomiast technologie Dolby Vision i Dolby Atmos. Za sprawą złącza HDMI 2.1, okażą się one dobrym wyborem również do konsol najnowszej generacji – PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S.

Do tego warto dodać kompatybilność z asystentami głosowymi Amazon Alexa i Google, łączność WiFi, Bluetooth, a także dwa głośniki o łącznej mocy 20 W.

bulb-learn-more-section-icon

Warto wiedzieć!

W promocji biorą udział tylko produkty z oferty morele.net, w promocji nie biorą udziału produkty zakupione przez marketplace. Promocja trwa od 20 września do 31 października 2021 roku i dotyczy tylko wybranych modeli tv Philips.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)